Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cannibal

    senior tag

    válasz Tapsi #21 üzenetére

    Ja, a cell proci is brutál volt és láttuk mire mentek vele.

  • Peat;)

    veterán

    válasz Tapsi #21 üzenetére

    Itt a PH!-n másra jutottak, mindenki elfelejti hogy az xone-ban van pár egyedi megoldás. Az 50% egy olyan elméleti maximum amit akkor érnek el ha az xone-ban nem használják ki egyáltalán pl a dedikált hangchipet és memóriát, tehát a két konzolban csak és kizárólag a megegyező komponenseket hasonlítják össze. Hozzá teszem még az 50% is kevés lenne, ha a xone 720p-ben fog tudni játékokat futtatni akkor a ps4 választhat hogy ugyanolyan effektekkel futtatja nagyobb felbontásban, vagy ő is kisebb felbontást használ de több effekttel, grafikai elemmel. Nagyobb felbontás és jobb grafikai beállítások együttlétéhez már az 50% is kevésnek tűnik a nyitócímek alapján. Jók ezek az AMD APU-k... ;] és ezek maradnak legalább 5 évig. Nekem csalódás a hardware máig de már a bejelentéskor leírtam hogy én nem hiszek az APU-kban jelenleg, még nem forrta ki magát.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz Tapsi #24 üzenetére

    Láttam én már ilyen mítoszt pc-n is, GCN volt a neve. Ugyanúgy megy a hülyítés és marketing mint akkor, illetve most hogy megjelentek a konzolok már egyáltalán nem megy a hülyítés, elapadtak a brutális erőgépekről szóló hírek. Ez van, nekem mindig kézzel fogható dolog kell, lehet hogy neked lesz igazad, egyelőre annyira jó a plusz erő hogy szépen nézzenek ki a játékok még kritikus szemmel is és mivel több mint valószínű hogy már ez is elég az eladások alapján én ezért is kételkedem a fényes jövőben. A gyártók valahogy felmérték hogy már a mostani szint is elegendő a vásárlóknak, ugyanakkor más újítást meg nem igen eszközöltek az új konzoloknál, tényleg a legnagyobb újítás hogy a ps rendbe rakta a kontrollert. Szóval furcsa generációváltás ez eddig, különösen ha megnézzük mennyire viszik az eszközöket, anno a ps3 és xbox360 a maga idejében ezektől sokkal de sokkal többet tettel le az asztalra, mégsem mentek ennyire.

    A stúdió biztos érti a dolgát és örülök hogy magyar(ha ismerős magyar) kezek is ügyködnek next gen címeken, ettől függetlenül én továbbra is tartom hogy az 50% egy elméleti maximum, amit a jelenleg futó játékok is bizonyítanak. Aztán majd kiderül mi lesz pár év múlva, a marketinganyagokban még az szerepelt hogy annyira jó a felépítése az új konzoloknak hogy szinte azonnal ki tudják használni az erejüket. Szóval kinek adja meg az igazat az ember ha mindenki mást mond, én szimplán annak amit látok.

Új hozzászólás Aktív témák