Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz csatahajós #21 üzenetére

    Ja, Caselabs Európában irdatlanul drága meg nehézkes.

    Apropó, Thermaltake X71 vagy W200 / WP200? Thermaltake nagyon összeszedte magát utóbbi években, a WP200 meg eléggé erőteljesen CaseLabs inspirált. Vízre mindkét szériának tökéletesnek kéne lennie.

    Ok, ez a LianLi alumínium, de egy 40+kilós rendszernél lehet fontosabb a masszív acélváz, mint az a kb 5 kiló amit meg lehet spórolni.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz csatahajós #23 üzenetére

    TTk eléggé szórnak minőségben ártól függően, de van tapasztalatuk csúcskategóriával (pl az eredeti level 10).

    Rozsdával nekem nem volt bajom még, viszont olyan 8+ éve a LianLikban pár szerelést bírtak a csavarok furatai (ahogy tudom azóta a furatok körül már acél az anyag mint pl a szintén alu CM Cosmos Sben volt). Vázra mondjuk nekem az etalon még mindig a Chieftec és pl a Cosmos RC1000 váza, lecsupaszítva mindentől is betonstabil volt. Acél masszívabb, ami azért ennyi vinyónál mint amit ebbe is bele lehetne tolni azért számíthat.

    szálcsiszolás tényleg jó dolog, LianLik pedig mindig is gyönyörűek voltak. Viszont nekem fontosabb volt a halk működés 800W mellett, úgy meg annyira nem maradt túl sok alternatíva. InWin 909re csorgattam a nyálam, de abba kb cipőskanállal kellett volna beműteni a rendszerem.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz csatahajós #25 üzenetére

    39 :Y, mondjuk SECC, tippre 1.5-2mm. szóval kb létrának használható kategória. viszont vízzel együtt az lesz vagy 70, az már egyedül (nincs rajta fogás) elég nehezen mozgatható.

    Phanteksben van potenciál az EVOLV atx és a Primo alapján. mondjuk árra azt is 120-150ezer huf környékére várnám.

    LianLinak mostanában kezdtek el megint érdekes házai lenni, (V2xx0 széria nagyon jól sikerült, de aztán évekig maradt a designjük és nem nagyon fejlesztették a belteret). Silverstonenál a TJ11 szintén 5 éves (és pár szempontból elavult), a CM Cosmos2je szintén megérett egy ráncfelvarrásra.

    enyém ilyen, full víz, 5 vinyóval (3 SDD hátlap mögött). az NZXT meglepően jól elnyeli, mondjuk pont ezért vettem anno.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz csatahajós #27 üzenetére

    29 is pont elég.

    Köszi, mint ahogy a Tied is:). Radik elegek, viszont automata szabályozás van vízhőfok alapján (Lamptron CW611, utólag lehet Aquaero kellett volna), plusz load alatt 50-52 fokig is felengedem a vizet. Tápkábel gyári, a fehér toldókábelek NZXTk és kaptam őket a házhoz (bundle volt). Mindenesetre több radi lehet jobb lenne, de így is oké.

    TJ12ből ha megnézed két variáció is van, egy hosszabbított RV05 és egy gigantikus méretű FT03 variáns aminek az aljába befér egy Mora3 ahogy nézem. Utóbbi méretre kb ehhez a LianLihoz hasonlít.

    Ja igaz, onnantól, hogy kell workstation lap, pár vinyó (3.5ös is), 5.25, extrahosszú táp, hely egy épített víznek, extrahosszú VGA, legalább két dupla-tripla radi, onnantól eléggé beszűkülnek a lehetőségek. Ha meg még full alu megoldás is kell, akkor kb marad ez a LianLi, határeset szinten a Cosmos 2, 900D (nem teljesen alu és az áráért van pár hibája), a TJ11 (nincs normális kábelvezetőlyuk hátul), phanteks primo (csak faceplate alu de a beltere nem duplaház kategóriának szvsz ennek a legjobb), meg a speckó gyártók USAból, méregdrágán. Namost full aluként jelenleg ez a LianLi tűnik a legjobbnak az árért.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz csatahajós #30 üzenetére

    muszaj volt, tavaly amikor vegleg kinottem a Cosmost (600W meg oke volt benne, 800+ mar nem), akkor valami melto utodot kerestem, szoval elegge korbejartam a temat.

    egyebkent az a kepen levo rendszer overkill a 480x60 + 560x45(?)os radimennyisegevel meg a ket korevel, bar teny, hogy gyonyoru.

    W100 gyakorlatilag egy szerverhaz ahogy nezem, ha 2mmes acelvaza van az siman indokolja az arat (foleg, ha az oldala szalcsiszolt alu, bar ebben nem vagyok biztos). kb elpusztithatatlannak kene lennie, de en eloszor megneznem eloben, hogy az is tudja azt a WOW effektust, mint a LianLik. Nem biztos, de volt mar olyan hazuk, igaz az 1000USD msrp korul mozgott.

    iszilard: ket radit koronkent azert annyira nem problemas lelegteleniteni egy full fordulaton meno D5el (nekem volt harom is, az mar macerasabb volt a DCP2.2vel tetejeben a Cosmosban kellett par konyokidom is), kettonel tobbet en meg egy korre 300Wos videokartyabol nem raknek, az mar azert tol rendesen vizhofokon, hogy megerje szetvalasztani. plusz konnyebb lesz mozgatni.

    igazabol ahol ennek letjogosultsaga van az az 1000W+ kategoria, ott meg csendben mindenkeppen valami kompromisszum kelleni fog.

    novamaxx: eyefinity/surround/4K ala meg minimum ket felsokategorias kartya kell (talan a GTX1080 valtoztat ezen), oda kell hutes. pl android fejlesztoi kornyezetnek szinten izom kell. egyebkent enyem is csendben van, hiaba neztek mar a merete miatt klimakompresszornak.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • hash99

    senior tag

    válasz csatahajós #47 üzenetére

    Az MM házak ilyenek. Mivel teljesen változtatható az összes lapjuk kívánság szerint. Ez a modularitás többet ér nekem.

    Ha ekkora házra lenne szükségem egy MM UFO -t vennék. De nekem ezek túl nagyok. A Lian li is. Maradok a kis méretnél. Esetleg egy TT P5 falra szerelve még szóba jöhet. De az megint más kategória.

    Mind1 nem fikázni akartam tény hogy nagyon jók a Lian li -k. Prémium. És ezt a házat is el tudják majd adni. Nekem nem ér ennyit. 100-120 körül lenne reális az ára az én véleményem szerint. Ettől még jó és másnak megérhet ennyit.

    [ Szerkesztve ]

  • Ciccuka

    veterán

    válasz csatahajós #61 üzenetére

    Köszi! Megnézem majd a kínálatukat.

    Update: Megnéztem és eléggéb el vannak szállva az árak. Olyan ház, amint 20-ért vettünk (PCGEAR) 5 éve az itt 32. :(

    [ Szerkesztve ]

    Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Új hozzászólás Aktív témák