Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerii

    addikt

    nagyon jó írás, gondolkodhatnál egy könyvben is, simán ver pár általam olvasott ilyen jellegű írást :R
    én is nagyon sokat szoktam töprengeni a világegyetem és a kis bolygónk viszonyán.
    Kíváncsi lennék hogy a "tájékozott" emberek akik úgy hiszik hogy egyedül vagyunk az univerzumban, az írás elolvasása után is úgy gondolnák-e hogy csak itt alakult ki pár egysejtű, majd "értelmes" élet, és ez megismételhetetlen.
    olvasás közben eszembe is jutott a Battlestar Galactica sorozat legutolsó része, ahol is megtalálják a Földet, de az már sugárfertőzött :U . valószínűleg ilyesmi fog történni a való életben is, ha így haladunk.

    a dimenziók résznél pedig egy személyes "élményre" is asszociáltam, miszerint párhuzamos dimenziók is léteznek. Ezt arra alapozom hogy előre megálmodok bizonyos szituációkat amik velem később tényleg megtörténnek, ugyanúgy ahogy "álmodtam". pl évekkel későbbi festés, kombínózás szatyorral a kezemben ahogy kint 2 terepjáró megy a körúton, ráadásul ugyanolyan típus, szín. és ezt 2 héttel korábban láttam már, szóval ilyen deja-vu érzések, és egyre sűrűbben fordul elő, és hamarabb is válik valósággá, mint mondjuk 10 éve( akkor évek, mostmár csak napok telnek el)
    gondolkoztam már egy íráson, ahol kifejteném az összes esetet amire emlékszem, de félek sokan hülyének néznének :O

    mégegyszer grat az íráshoz, és kérünk még :D

  • gerii

    addikt

    válasz Gordiann #75 üzenetére

    A könyvet olvastam én is, és tényleg jól leírja a dolgokat, szóval én is csak ajánlani tudom.
    amúgy Hawking neve egy k-val írandó :)

Új hozzászólás Aktív témák