Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    Sziasztok! Mivel nem vagyok nagy szakértője a set top box-oknak, ezért gondoltam felteszem a kérdést itt, hátha tud rá valaki reagálni...

    Tehát tegnap voltam barátnőmnél, akinek egy WayteQ HD97CX-et vettünk annó (mondván, hogy így lesz TV-je is és mediaplayer-e is). Tegnap valami gáz volt az adással, mint kiderült, valahogy sikerült elnyomkodni az antenna erősítést, meg a nyelvet is horvátra rakni, szóval nagy volt a "baj". ;]

    Viszont amikor ezzel megvoltam, akkor kapom tovább az infót, hogy a pendrive-ról nem megy az egyik film. Gondoltam magamban, hülye vagy-e? :DD Aztán jött a meglepi: a Film módba átváltva és a filmre ráállítva a kijelölést (tehát nem is indítottam el), rebootol a STB... WTF?

    A firmware 1.13, miközben a Wayteq oldaláról 1.12-t lehet leszedni, szóval nem hiszem, hogy nagyon tudnék frissíteni...

    A film maga egy XviD-es AVI...

    Ja és a kedvencem: ha előtte megnyitogatok pár filmet és utána állok rá erre a renitensre, akkor meg simán lejátssza... Érthetetlen...

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák