Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz spammer #53 üzenetére

    Még jó, hogy te tudod, ki mennyit kereshetett az kiesett idő alatt
    Mivel nem tőzsdecápa és nem ezredmásodperc alatt kell shortolgatnia, hanem egy utazási irodája van, valószínű nem néhány órás határidős melójai vannak, amit kibír. Amíg visszaállítja magát a gép, az a néhány tíz perc, ebédszünetben lefut, telefonja működik, ha nem okosteló és nem tudja róla megválaszolni a szuperhiperfontos emailt, akkor megint magára vessen.

    És akkor döntsük el: szuperfontos milliomos, akkor miért nem tartott jó rendszergazdát (jakérem a spórolás ha visszaüt, oda üssön vissza, ahonnan jött) ha már szupercsicsa honlapja van,
    vagy egyszerű kishal, akinek nem sok vizet zavar egy ilyen "kiesés". Egyik esetben sem "jár" ekkora kártérítés.

    @Kopi31415
    A hír szerint egy pár forduló anyázás az MS Supporttal is volt.
    Elmegy a helyi MediaMartkba, PC boltba vagy annak megfelelőjébe, és töredék időből megvan. Akkor most felcsapott önjelölt IT-snek és elcseszett egy csomó időt vele, mert nem olvasta el hova kattint? Jobb helyeken ki is röhögnek.

    Valamint az, hogy te szarul keresel, hol releváns a történet szempontjából?
    Ez komolyan érv akart lenni? Ennél már csak az én apukám ő apukája erősebb lett volna szánalmasabb.

    @hanischz
    "Gondolom a 10k $ abból a munkaórából jött össze, amiben a "mit mondjak, mit nem lehetett a géppel csinálni" gúglizásával töltött el." Miert, ez nem kiesett munkaora?
    A gyerekért oviba elszaladni és a csekket befizetni sem munkaóra, ahogy koholmány kitalálása sem az.

    "nem hallottam róla" Valszeg nem szakmai oldalakat olvas - nehez ezt elhinni egy ... IT szakmai forumban?
    Pár gép megfordult a kezem alatt, és egyik sem azzal kezdte, hogy "A windows 10 már települ, muhaha", hanem előtte párszor jelezte, hogy itt van, szeretne felmenni, ráadásul bemutatkozik. Ha ezt sem olvassa el amire kattint, hanem csak "oké-oké hülye ablak tűnj el", az kéremszépen nem a gyártó hibája, vagy esetleg a Philips hibája, ha a CD-t fejjel lefelé berakva nem olvassa a lejátszó?
    (tudom, Ámerika, ott azzal is nyerne)

    "miközben elég combos honlapja van" tovabba kisvallakozasoknal divat megbizni mas cegeket elkesziteni es karbantartani a sajat weblapjukat. Szoval teljesen irrelevans ez is.
    Van pénze honlapot csinálni, legyen pénze informatikai segítségre is.

    Mar akkor kicsapta nalam a biztositekot amikor a Win 7 visszaszamolt 10 percrol es bezarta az alkalmazasokat a kozvetlen beleegyezesem nelkul
    Hú de rohadt pipa voltam én is, amikor egy több gigás ISO letöltés vége felé lenyomta a gépet...

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák