Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz BusinessGuy #30 üzenetére

    Switchre embertelen sok multiplatform cím elérhető és ezek ára, főleg sale-kor teljesen baráti. A Switch 1 Tflops-ra képes, ez meg 1.6-ra. Mind a kettő kevés manapság már desktop módban. (Nem mellesleg a dokkoló külön vásárolható meg.)
    Ezért várta "mindenki" a Switch Pro-t, ami nem jött el... és ez sem hozza el, mert innen meg pont a Switch excluk hiányoznak. Az, hogy nincs Switch-re húzójáték, azt nyilván viccből írtad. Ne keverd össze a "nekem nem tetsziket" a valósággal.

    A Switch bazári minősége alapvetően a joyconra igaz, de egy Pro Controller pl. nagyon is rendben van hozzá, a kijelző ellenben ebben is szar, meg abban is szar. Az 1.6 TFLOPS handheld módra bőven elég, ez nem vitás, de ez egy hibrid gép akar lenni, desktop módban a komolyabb címekhez kevés lesz.

    De elsiklasz egy fontos dolog felett: Handheld. Ez olyan nagy, hogy elég nehéz handheldnek nevezni, amikor - ahogy már írtam -, a Switch se az a tipikus előveszem a ZSEBEMBŐL a váróban és tolok rajta valamit gyorsan. Igazi handheld a PSP, PS VITA és a Nintendo DS a "közelmúltból". Azok handheldek voltak.

    Egyet pls. tegyél meg: Vegyél a kezedbe egy A4-es papírlapot és rajzold fel rá a Switch méreteit. Először úgy, hogy mind a 2 joycon fel van rá pattintva, utána úgy, hogy a kijelző ki van támasztva, joyconok a kezedben (ez a "menekülő" kényelmi módja a Switch-nek)... most húzz egy közel 30 centis vonalat, 12 centis oldalakkal. Ez utóbbi a Steam Deck. MOCSOK NAGY! Ez nem handheld, ez egy Titán, egy szörnyeteg! Kill it with fire :DDD

    "Ezért sírtak sokan hogy legyen nagyobb kijelző Switchen mit ad isten meg is jött."

    Jó ideje Switch tulaj vagyok, olvasom a témában a topikokat, de extrém kevés olyan emberrel találkoztam aki nagyobb kijelzőt szeretett volna. Ellenben szinte mindenki JOBB kijelzőt szeretett volna. Értsd: Jobb minőséget, OLED-et.

    "vagyis méretben sokkal nagyobb nem lesz mint az alap switch."

    Ez lesz az egyik veszte. Túl nagy handheldnek.

    OLED téma: Láttál már beégett PS Vita-t? Én még nem. Ellenben könnyfakasztóan gyönyörű a képe, pedig 7-8 éves vas.

    "Ne ezzel az országgal gyere nem vagyunk mérvadóak."

    Hát egyrészt ez egy magyar fórum, ahol jellemzően magyar emberek beszélgetnek, másrészt utaltam rá, hogy külföldön sem 2 kézzel szórják a pénzt, harmadrészt olvass Redditet, ha a többi aggályra kíváncsi vagy. Egy adott gépnél a játékosok meghúznak egy összeghatárt. A Switch Lite se véletlenül hódított meg egy bizonyos réteget, mert közel fele áron ment, mint a nagytesó.

    A célcsoportól majd azért egy veszélyeztetett faj fotót valaki linkeljen már :R

    [ Szerkesztve ]

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák