Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fancy-boy

    addikt

    válasz Crus #37 üzenetére

    Nem mintha a Sony olyan sokáig kitartott volna az OLED mellett.
    A PS Vita frissítésénél repült az OLED kijelző, tehát kb. 1.5--2 évig volt azzal szerelve.
    Persze ez inkább a költségcsökkentés miatt történt.

    [ Szerkesztve ]

  • arty

    veterán

    válasz Crus #37 üzenetére

    a switch valójában nem képes 1 tflopsra, hordozható módjában még félre sem... 0.3-0.4 inkább reális - ez a gép ellenben az 1.6-ot a "buszon" tudja :D

    és nem mellékesen a flops itt ki is használható, hiszen jóféle ddr5 van hozzá ígérve.... (switch 25gbps ramsávszelet tud!! könyörgöm, az a sokat rugdalt xbox one, a 1080p-re sokszor csak korlátozottan alkalmas gép is 68gbps-t tudott, a maga valódi 1.3 tflopsa mellé...)

    _ELVILEG_ ez a gép az xbox one grafot tudhatná, magabiztosan (hiszen 800p a kijelző, ami azért az átlag xone játék alatti felbontást követel), reméljük a freesync megy majd neki, mert a fix60fps azért nem lesz adott...

    egyébként nekem a 7" OLED az "kell" kategória, a switché nagyon kicsi sajna (és csak lcd), ha ezért az összmérettel kell fizetni, ám legyen (jótudom, oled nem lesz sehogyse és a 16:10 képarány sem ideális :( ez utóbbit konkrétan nem is értem...)

    #36 Polllen
    próbálnám, de nincs hozzá valódi hordozható, real-life hardverem :D najo, van egy 7"-es droidos telóm és hozzá DS4+adapter a telóhoz.... de nincs játékom megvéve stadián, a netem 4g-s és 5GB/hó, stb stb stb.

    sok sebből vérzik ez a próba... :D (a streamingel szembeni gyűlöletem már csak a hab a tortán)

    és hogy hol használnám? otthon semmiképpen! :D teraszom nincs, meg ha már 5 méterre ott a nagy oled, nem fogom magam a "telefongémingre" kárhoztatni....

    ami szóba jöhet: ahol várni kell valamire, valakire, félórát-órát akár - orvosnál, a gyerekemre a suli előtt, mittomén. busz-vonat ritka, kocsiban utasként szintén ritka. de ez mind-mind feltételezi a mobilnetet........ -> baj! :D

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák