Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz Crus #26 üzenetére

    Tökéletesen összefoglaltad a lényeget.
    Egyébként a tengerparton a 40-45 fokban a hardver is igazán jól érezheti magát...
    Ha nem is melegszik túl, de tartani a gépet, ami lehet 50-60 fokra is felfűti a műanyagot, amit fog az ember, hát biztos kellemes lehet. :) Nem is életszerű egyébként. Lemegy az ember a tengerpartra azt ott is csak játszik, biztos van ilyen egyén, de ez már inkább a ciki és szánalmas kategória.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • BusinessGuy

    senior tag

    válasz Crus #26 üzenetére

    0. Ez az érv kapásból bukik pláne a cadual marhasággal, pont hogy a Switch legnagyobb hátránya is az hogy alig van nagy húzójáték mert a multiplatformra alkalmatlan. De akinek elég eg, Witcher 3-ban tökéletesen el lehet merülni ekkora gépen handheldben.

    1. Nem handheld gamer de mégis hiánycikk egy ilyen és rengeteg ember pont a Switch gengesége és bazári kínai minősége miatt még nem szállt be a handheldbe pedig vágyik rá.
    1.6tflops 720p-re... Teljesen jó főleg annak fényében hogy pont ebben vérzik leginkább a switch.

    2. Ezért sírtak sokan hogy legyen nagyobb kijelző Switchen mit ad isten meg is jött. Teljesen jó a méret pláne ha azt nézed hogy itt nincs olyan ormótlan nagy káva mint az alap switchen vagyis méretben sokkal nagyobb nem lesz mint az alap switch.

    3. Szuper lenne az oled a baj csak az hogy ez handheld. Javarészt nagy fényben játszol vele ami magas fényeőt kíván ami pedig eg fi hudos játék esetében tudjuk mit okoz oleden.. Oled az szobába való, switchnek sem oled kellett volna hanem a gagyi minőségű kijelző helyett egy ips vagy hasonló stuff. Meglátjuk ez is olyan fakó bazári kijelzó lesz-e mint a switchben...

    4. 50 dolcsi különbség. Ne ezzel az országgal gyere nem vagyunk mérvadóak. 50 dolcsi az kvázisemmi pláne ha minóségibb jobb hardvert kapsz, az hogy a handheld gamer fejben értékhatárt húz ez csak légből kapott marhaság.

    Abszolút nem rejtély ki a célcsoport, a kérdés csak az hogy mit fog tudni a masina a valóságban.

  • válasz Crus #26 üzenetére

    Aha értem...amiket felsoroltál érveket ellene, azt mindet fel lehet sorolni ugyanúgy a Nintendo Switch ellen! :U

    0. Miért lehetne csak hardcore játékokkal nyomni pl. tengerparton vagy kempingezés közben? A Steam tele van rengeteg jóféle indie játékkal ill. platformerrel, aminek a mobil platformok még a közelébe sem érnek, mert olyan vérszegény a játékkínálat rajtuk. Kivételt képez a Switch.

    1. Nem tudom ezt a sületlenséget honnan veszed, már nem is haragudj. 18 éve PC gamer vagyok, de az nem jelenti azt, hogy ne szerettem volna a hátsó teraszon vagy kempingezés közben a PC játékaimat játszani. Régóta akartam, csak nem volt lehetséges, mert nem volt a piacon hasonló eszköz méltányos áron.

    2. Aha nagy, de ha Nintendo Switch lenne akkor rendben van.

    3. Aha, az eredeti Nintendo Switchen sem volt Oled és senki sem kérdezgette a fanok közül hogy miért nem Oled, most hogy hirtelen bejelentették az Oled modellt hirtelen hú de fontos lett...

    4. Meghúzza az összeghatárt a gamer és megveszi az 100 Dollárral olcsóbbat, majd utána rájön, hogy milyen drágák a játékok a platformra a Steamhez képest. Aha nagyon sikerült a spórolás.( :N )

    Az Xbox Series X-et meg nem fogod vinni nyaralni vagy hátizsákban kempingezni magaddal, szóval nem ugyanaz a kategória(de ezt a Nintendo hír alatt már elmagyarázták).

    Aki meg PC gamer és eddig csak laptopon meg Switchen tudta megoldani a handheld gaminget, az szerintem el fog gondolkodni rajta. Ráadásul a laptopján majd ott folytathatja a játékot, ahol abbahagyta. Ráadásul akinek ez mind megvan, nem a Steam Deck ára fogja őt földhöz vágni.

    Sorry a hosszú kommentért, de ez a kettős mérce a Nintendo Switchez mérten kiakasztotta nálam a bullshit generátort.

    #37 Crus Szóval ezeket hívod te baráti leárazásoknak? :U Nintendo's Digital Deals Sale Is Now Live, Up To 75% Off Hundreds Of Switch Games

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák