Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Hopkins95 #38 üzenetére

    "a hátsó teraszon"

    Steam link + tablet + kontroller (akár olyan, amivel úgy néz ki a tablet, mint a switch vagy ez).

    Ezek nagyon régen elérhetőek. Sőt a steam link-kel nem csak steam játékot lehet streamelni. Pár éve, amikor utoljára használtam, pl. Starcraft 1-gyel játszottam...

    Más:
    Amúgy méret. Én egy 8"-nál nagyobb készülékkel már nem tudok kényelmesen játszani, ha kézben van. Próbáltam 10"-s ipad-del és nem esett jól. A két oldalon lévő kontrollerek miatt máshogy kell fogni, mint amikor csak simán olvasgat az ember.
    Ha pedig letámasztom a kijelzőt valami sík felületre, akkor az már nem handheld csak portable.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • Crus

    őstag

    válasz Hopkins95 #38 üzenetére

    Casual gamingre mindenkinek van már telefonja. Ilyen 10-20-30 perceket azokkal bőven át lehet hidalni. Olyannyira durva a mobilos piac, hogy konkrétan a PC-s piac fele akkora, az ÖSSZES konzollal együtt képes csak éppenhogy egy kicsit lenyomni a mobilos placcot. Nem véletlen, hogy egy rakás játék már onnan jön PC-re és nem fordítva.

    Félreérted... nekem személy szerint a Switch is túl nagy és a komolyabb játékokkal azon is képtelen vagyok azon a kis képernyőn elmerülni, így 99%-ban dokkolva használom. Számomra az utolsó handheld a Nintendo-tól az NDS volt. Ez a Steam Deck ezzel a 30 centivel egy rossz vicc. Ennyi erővel a váróban egy bazookát is előkaphatnék, ha lenne akkora zsebem, de egyikhez sincs se zsebem, se affinitásom, hogy ekkora batárt hordozzak majd magammal mint handheld.

    18 év az kezdőtől szerintem teljesen korrekt :R Nálam ez a szám 36, igaz nem PC-vel kezdtem (hanem HC-vel), akkoriban azok rémesen ócskák voltak gamingre. Nem mellesleg a teraszos igényedre jó ideje van sokféle megoldás, olcsón.

    Nem nagy. Hanem HATALMAS. Ez nem is handheld. Elnézést is kérek azért, hogy valaha annak hívtam. Ez egy ebédlőasztal!

    Öööö... a többiek lehet, hogy feszegették az OLED kijelző kérdését, de én igen. Évek óta vergődök azon, hogy a Switch kijelzője egy vállalhatatlan kupac ürülék. Ahogy a spec írja, ez is csak egy fokkal lesz jobb az ördögnél.

    A Switch-en ingyen játszhatsz AAA címekkel. Hogyan? 2nd hand gaming. Próbáld ki, működik. Úgy értem globálisan is. Az akciókról meg annyit, hogy fentebb írtam is, hogy a saját exclu címeik sale-kor sem olcsók, de a sokadik indie, meg rakás 3rd party viszont igen.

    Pontosan! Végre ebben egyetértünk! Én sem szívesen viszem magammal nyaralni az XSX-et, ahogy EZT SE vinném, mert mind a kettő nagy. Mind a kettő hordozhatÓBB, mint egy desktop PC, de annyira meg pont nem, hogy cipeljem őket. Nekem erre van gamer noti... de ahogy írtam ebből a pénzből veszel egy notit, amin a játékok is elszaladgálnak ezen a szinten + dolgozni, tanulni tudsz rajta, ott a Steam könyvtárad ahogy kell.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák