Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz BusinessGuy #30 üzenetére

    Switchre embertelen sok multiplatform cím elérhető és ezek ára, főleg sale-kor teljesen baráti. A Switch 1 Tflops-ra képes, ez meg 1.6-ra. Mind a kettő kevés manapság már desktop módban. (Nem mellesleg a dokkoló külön vásárolható meg.)
    Ezért várta "mindenki" a Switch Pro-t, ami nem jött el... és ez sem hozza el, mert innen meg pont a Switch excluk hiányoznak. Az, hogy nincs Switch-re húzójáték, azt nyilván viccből írtad. Ne keverd össze a "nekem nem tetsziket" a valósággal.

    A Switch bazári minősége alapvetően a joyconra igaz, de egy Pro Controller pl. nagyon is rendben van hozzá, a kijelző ellenben ebben is szar, meg abban is szar. Az 1.6 TFLOPS handheld módra bőven elég, ez nem vitás, de ez egy hibrid gép akar lenni, desktop módban a komolyabb címekhez kevés lesz.

    De elsiklasz egy fontos dolog felett: Handheld. Ez olyan nagy, hogy elég nehéz handheldnek nevezni, amikor - ahogy már írtam -, a Switch se az a tipikus előveszem a ZSEBEMBŐL a váróban és tolok rajta valamit gyorsan. Igazi handheld a PSP, PS VITA és a Nintendo DS a "közelmúltból". Azok handheldek voltak.

    Egyet pls. tegyél meg: Vegyél a kezedbe egy A4-es papírlapot és rajzold fel rá a Switch méreteit. Először úgy, hogy mind a 2 joycon fel van rá pattintva, utána úgy, hogy a kijelző ki van támasztva, joyconok a kezedben (ez a "menekülő" kényelmi módja a Switch-nek)... most húzz egy közel 30 centis vonalat, 12 centis oldalakkal. Ez utóbbi a Steam Deck. MOCSOK NAGY! Ez nem handheld, ez egy Titán, egy szörnyeteg! Kill it with fire :DDD

    "Ezért sírtak sokan hogy legyen nagyobb kijelző Switchen mit ad isten meg is jött."

    Jó ideje Switch tulaj vagyok, olvasom a témában a topikokat, de extrém kevés olyan emberrel találkoztam aki nagyobb kijelzőt szeretett volna. Ellenben szinte mindenki JOBB kijelzőt szeretett volna. Értsd: Jobb minőséget, OLED-et.

    "vagyis méretben sokkal nagyobb nem lesz mint az alap switch."

    Ez lesz az egyik veszte. Túl nagy handheldnek.

    OLED téma: Láttál már beégett PS Vita-t? Én még nem. Ellenben könnyfakasztóan gyönyörű a képe, pedig 7-8 éves vas.

    "Ne ezzel az országgal gyere nem vagyunk mérvadóak."

    Hát egyrészt ez egy magyar fórum, ahol jellemzően magyar emberek beszélgetnek, másrészt utaltam rá, hogy külföldön sem 2 kézzel szórják a pénzt, harmadrészt olvass Redditet, ha a többi aggályra kíváncsi vagy. Egy adott gépnél a játékosok meghúznak egy összeghatárt. A Switch Lite se véletlenül hódított meg egy bizonyos réteget, mert közel fele áron ment, mint a nagytesó.

    A célcsoportól majd azért egy veszélyeztetett faj fotót valaki linkeljen már :R

    [ Szerkesztve ]

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

  • Noukoum

    veterán

    válasz BusinessGuy #52 üzenetére

    Mert ez aztán az év üzlete 200e forintért miközben a switch lite 70-80e. Cserébe ezt sem fogod dokkolni, mert 720p kevés lesz 55inch-re hiába a “sokkal” erősebb hardvered. Most betömték a szádat, legalább befejezheted a nintendo fikázást. Már mindenki nagyon unta.

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

  • duracell89

    senior tag

    válasz BusinessGuy #64 üzenetére

    Te keresed a lehetőséget, hogy a switch-et fikázd különböző topikokban? Többedszer látlak ua. tolni, ugyanebben a stílusban, és bár nem vagyok egy különös switch fan, de mar elég jelentős a szekunder szégyen...

  • Crus

    őstag

    válasz BusinessGuy #52 üzenetére

    Tévesen azt gondoltam, hogy lehet erről érdemben beszélgetni, de veled pl. látom nem.

    Nagyon könnyű elfelejteni: A Switch-et nem a hardvere adja el! A Switch-et a szoftverek adják el, melyek gameplay-ben extrém erősek. (Jó, nálad nem, tízmillióknál meg igen.)

    Ez meg itt egy újabb PC, amit úgy akarnak eladni handheldnek, hogy nem az. Annak vállalhatatlanul batár, desktopnak meg vállalhatatlanul gyenge.

    Továbbra is keresem akinek ezt tervezték. Tényleg érdekelne, hogy ő milyen, hogy mikor és hol használná, hogy mennyire bírja az ízülete azt a terhelést, amit egy 30 centis gép tartása és bámulása indukál fél órán belül. Vagy ha desktopnak veszi és erre van 200 ezre, akkor miért nincs 200 ezre a világ legerősebb konzoljára? Megannyi fájó kérdés :(

    Semmi baj nincs a Switch általános minőségével a joyconokon kívül.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

  • Polllen

    nagyúr

    válasz BusinessGuy #64 üzenetére

    Ez dokkolva kevés, debezzeg a switch nem mi?... :C

    A switch-re írt vagy portolt játékoknál figyelembe veszik a gép teljesítményét, célhardver. Ott nem kell elméletileg azon gondolkodnod, hogy fut-e a játék majd rajta vagy sem. Ez a fejlesztő dolga.

    Ennél a gépnél meg majd neked kell figyelni, hogy fog-e élvezhetően futni a kedvenc AA játékod. GTAV-zni biztos jó lesz, de Battlefield-zni is?

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • Noukoum

    veterán

    válasz BusinessGuy #64 üzenetére

    Sok sikert a 64gb-os tárhelyhez így 2021-ben. Aknakereső tuti ráfér háromszor.
    A minőséget próbáltad? Vagy mindegy mert akármilyen lesz úgyis jobb mint a switch és pont.
    Switch is kevés dokkolva ha hardcore gamer vagy. De switchnek nem az a célközönsége. De bírom hogy ennél már nem baj a 720p, switchnél meg mennyire sz@r volt. :O Itt már nem gyenge a hardver mert nem nintendo…

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák