Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gringo77

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kicsit beleolvasgattam a fórumban és én is mosógép vásárlás ellőtt állok. Hely van bőven vagyis 85x60x60 cm-es simán elmegy a régi helyére.
    A szempontjaim:
    - 3 fő de heti 2-3 olykor 4-5 mosás (most kb. 10 éves 5 kg. Zanussi gép van, már nem tudom megcsinálni meghalt :F ) lehetőleg legyen A++-os de ne olyan nagyon ++++++!!!
    - A keret amennyit reá szánunk kb. 100e maximum, garancia min. 2 év.
    - Jaj a legfontosabb elöltöltős és min. 6 kg ruhatöltet legyen.
    - A ruhák mosása mindennapi használati ruhák +1 gyerek aki olykor tud koszos is lenni (5 évesen).

    Két vagyis három gép között vacillálok de ha tudtok esetleg jobbat akkor azt köszönöm előre is. Tehát a kiszemelt áldozatok:

    [link]
    [link]
    [link]

    Az idő sürget ha tudtok minél előbb válaszoljatok köszönöm: gringo77 :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 10 5G 4/128GB Global, Lenovo Legion Y520 i5/16GB/250GBSSD/1TBHDD/GTX1050

  • gringo77

    csendes tag

    Sziasztok !

    Korábban írtam, hogy mosógépvásárlás előtt állok volt is három kiszemelt áldozatom. De ahogy itt olvasgattam a fórumot vannak pro/kontra írások mind a három kiszemelt áldozatnak. Most kicsit nem tudok dönteni igazából. Mert már a Beko-t a Bosch-t AEG-et is nézegetem. Most már nagyon aktuális lesz a vásárlás de még most nem tudok dönteni.

    Beko: 5 év gari, 8 kg, 1200 centri, [link]
    Bosch: 3+2 év gari (promoba), 8 kg, 1400 centri, [link]
    AEG: 1 év gari (10 év motor)+ pluszgari, 1400 centri, [link]

    Tudtok még egy utolsó segítséget adni a választásban vagy bízzam magam a saját döntésemre aztán vegyem azt amit gondolok.

    Köszönöm a segítséget előre is.
    :R :R :R

    Redmi Note 10 5G 4/128GB Global, Lenovo Legion Y520 i5/16GB/250GBSSD/1TBHDD/GTX1050

  • gringo77

    csendes tag

    válasz #32577792 #7443 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat de ami a fontos:

    - tudom, hogy energiatakarékos stb. stb. de a programok idejének a csökkentése az ami fontos 90-100 perc maximum teljes töltettel és pamut 40 fokon mosással.

    Biztos van beállítási segítség de akkor vissza is veszi a hőfokot meg a centri fordulatét is gondolom én.

    Na mindegy még nézegetek aztán hétvégén remélem megoldódik a probléma számomra.

    Mindenképp írok mit is döntöttem és milyenek az első benyomások, tapasztalat és persze később is jelentkezem a gép használatáról.

    sziasztok :-)

    Redmi Note 10 5G 4/128GB Global, Lenovo Legion Y520 i5/16GB/250GBSSD/1TBHDD/GTX1050

  • gringo77

    csendes tag

    Sziasztok, úgy néz ki holnap megyek és megveszem a gépet de még mindig van két opció ami közül választom kell az egyik a WAN24260BY vagy a WAT24440BY.
    Ahogy néztem nem sok a különbség van közöttük, az egyik 4-es a másik 6-os széria. Egy két olyan biztonsági és kényelmi funkciót találtam a termékinformációban ami nem tudom mennyire fontos.

    A dobtérfogat különbség azért nem kicsi 8 liter, illetve ott van a dobtisztító funkció, AquaStop VarioDob, Active Water Plus, öntisztító mosószertartály, külön folyékony mosószertartó és kijelzés mosószer túltöltésre.

    Ezeket amúgy lehet használni vagy értelme nem sok???

    Köszönöm a válaszokat :R

    Redmi Note 10 5G 4/128GB Global, Lenovo Legion Y520 i5/16GB/250GBSSD/1TBHDD/GTX1050

Új hozzászólás Aktív témák