Új hozzászólás Aktív témák

  • whiz

    aktív tag

    Nagyon-nagyon-NAGYON nem lesz ennek jó vége. Már most is érezni esténként, hogy akadozik a szutykos Pannon internet. Régebben nem volt ilyen. Alig használja valaki a környéken, szóval nem területi jelenség lesz ez. :U
    Ha megint elkezdik osztani a csodakorlátlan csodanetet, tuti megint szét fog halni az egész hálózat. Januárban is elég durván lehetett már érezni, hogy mennyivel többen vannak rajta, szerencsére azóta reszeltek rajta, de szvsz korántsem annyit, hogy ismét neki kéne állni ezrével ráerőszakolni a népre, aztán megvonni a sávszélt :U
    Bár remélhetőleg engem ez már nem sokáig érint, ugyanis lejárt a kétéves hűségem, és költözés miatt jó eséllyel olcsóbban kapok gyors ÉS korlátlan adatforgalmú internetet (errefelé semmi nincs)...

    Ui.: ja és én megtartottam a "korlátlan" előfizetésem, hát 5GB után MINDIG lekorlátoznak bármit csinálok. Szerencsére ez csak számlázási időszak utolsó 1-2 napján fordul elő, vagy sose, mert odafigyelek (de a f***kivan már az odafigyeléssel...).

    [ Szerkesztve ]

    Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Új hozzászólás Aktív témák