Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz tatararpad #79 üzenetére

    Nekem nem derült ki egyértelműen, igaz, csak felületesen néztem át. Mindenesetre nem rémlik konkrét utalás, hogy csak a bankon kívülieknek lesz díj. Amibe belefutottam az ez:
    45. Szolgáltató kijelenti, Felhasználó pedig tudomásul veszi, hogy a Simple Kártya-szolgáltatást az OTP Bank Nyrt. nyújtja, a Szolgáltató által nyújtott Wallet szolgáltatástól elkülönülten, saját általános szerződési feltételei és díjszabása szerint.,
    valamint:
    (70) A Bank a Simple kártya egyenleggel szemben automatikusan számolja el a Simple kártyával lebonyolított Tranzakciókat, valamint a Simple kártyával, vagy annak használatával összefüggő díjakat, költségeket és egyéb tételeket. A vonatkozó jogszabályok és egyéb Bankra kötelező szabályok rendelkezéseitől eltérő elszámolással összefüggő szabályokat a Bank a Szerződési feltételekben rögzíti.[link]

    Ezen kívül is van néhány olyan része, ami pontosabb olvasást kívánna, pl. egyik mondatban azt írja, Digitalizálásra (ezáltal érintéses bolti mobilfizetésre) az OTP Bank által kibocsátott MasterCard vagy Maestro kártyák alkalmasak, aztán máshol meg, jóval kisebb betűkkel, hogy szeptembertől bármely bank ügyfelei létrehozhatnak virtuális simple kártyát ami érintéses mobilfizetéshez használhatók (gondolom ez akar lenni a módosítás, csak akkor miért nem módosítják, ahelyett, hogy külön beszúrják a szövegbe).

    Na mindegy, már úgyis túltárgyaltuk.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák