Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz sutyesz96 #20 üzenetére

    Amennyi idő volt megírni a posztot, annyi lett volna egy hívás a banknak, hogy gond van egy utalással, indítsuk a chargeback eljárást.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    Emagról rosszat nem tudok, edigital se lepett meg, ami nem kellett, visszavittem, ami rossz volt, cserélték, de hogy érhető legyen, az emag miért más, mint az edigital, itt egy régebbi sztorim:

    Az egyik forgalmazójukról van szó. Ez a nagyonolcson.hu oldal, volt, eleve átverésre épített, a képekkel véletlenül sem azonos, használhatatlan gagyi autós kamerákat postáztak, ( kibontós, próbálós video volt, menü gomb nem is volt, sd kártyát nem is láthatta a gép, mert a foglalat egy lyuk volt csak) ez egy Soltvadkertre bejegyzett cég, aminek szerb utolérhetetlen tulajdonosa volt, és a helyi jegyző se tudott róla, hogy ott van a cég, saját weboldalon és az emagon is árult ezt azt, aztán végül az emagon jutottam a nyomukra, náluk érdeklődtem a cégről, letagadták, hogy ismernék őket, szóval hazudoztak egy picit, majd gyorsan eltüntették az információkat.

    A cég utána a szerb tulajtól a bács fém kft alá került, kamuztak hetekig, majd gondolom okos megfontolásból nem számláról utaltak, hanem rózsaszínű csekken küldték vissza a vásárlás összegét, azt is épp a budaörsi tesco postán feladva.... Egy ilyen bárkivel, bármikor megtörténhet, akár ma délután is.

    Mostmár mindentolcson.hu néven futnak, és egy sima székhelyszolgáltatónál van a székhely bejegyezve. :D

    Naszóval csak jelzem, hogy ha nem az emaggal, hanem egyik partnerével volt gond, azt ne az emag hibájaként tüntessétek fel, de persze miután kitudódik egy- kettő- öt-tíz áttételesen az emagnak is érdeke, hogy az ilyenek ne legyenek ott.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz arnyekxxx #56 üzenetére

    Oké, akkor kérlek válaszolj, hány problémát jelentettek az emagnak az én nyűgöm előtt?

    Na látod, te se tudod. Ezek a cégek jönnek- mennek, az SB projektmanagement, ahogy sejthető volt, jelen pillanatban kényszertörlés alatt van, a jelenlegi háttér cég a weboldal mögött még nincs egy éves, beszámolót sem adtak be, gyanítom soha nem s fognak... Ki tudja, hány céggel dolgoznak ugyanígy, és mikor jön el az a pont, ahol buktatják a dolgot,m és egy új csövivel alapítják az újat. Minden megy tovább, az új cégre pedig nincs panasz. Szerinted erre akárcsak a hatóságok, akár egy emag kategóriájú gyűjtőhely részére mi a megoldás? Ezzel meg azzal foglalkozunk, most alakultunk,szeretnénk nálatok megjelenni. Jó, gyertek.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz Graphics #57 üzenetére

    Mondjuk nálam erre alternatíva, hogy nem a szomszéd néni veszi át, hanem én, egyrészt a kamera nonstop figyeli a kaput, a futár csak alatta tudja átadni az árut, és értéktől függően vagy ott helyben kinyitom a drágább dolgot, vagy idebent, de itt is videofelvétellel nyitok. Volt már szokszázezres probléma is, szó nélkül küldték az új terméket a sérült helyett. Ha kint nyitom ki, 10 másodperccel azután, hogy a futár lerakta, egyértelmű, hogy nem én tettem tönkre. Nem is volt még egyszer se vita ilyesmiből...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz arnyekxxx #85 üzenetére

    Az előz válaszod is helyesbíthetted volna, ehelyett megpróbáltad ismét bebizonyítani, hogy a logikád nem alkalmas egy ilyen gondolatmenet követésére is, és egy teljesen egyértelmű szitut sem fogsz fel. :D Sebaj, azért nagyjából elmondom, hogy látom.
    Te komolyan gondolod, hogy az emag folyamatosan nyomon követi, hogy ma van egy mindentolcsón webáruház, teszi a dolgát náluk 10 hónapja, majd jelzi, hogy 1 hónap múlva lelép, holnap jön egy nagyonolcsón webáruház, ami működik 12 hónapig, majd utána jelzi, hogy lelép, a kettő között semmi összefüggés, se székhely, se ügyvezető, se más tekintetében. Te mi alapján vonsz bármiféle párhuzamot, ha csak a száraz adatokat nézed? :D És ha az a dolgod, hogy kiküldj egy régi végnek megszüntető mailt, 2 hónap múlva meg kiküldj egy másik cégnek belépő papírt, lesz számodra összefüggés? :D
    Amúgyis, hol érdekli az emagot, hogy egy magyar cég és egy magyar ügyfél között a megköttetett üzlet után mi és hogy zajlik? Sem a számlázáshoz, sem máshoz nincs köze, egy felületet biztosítanak a megjelenéshez, és ennyi. Vagy te beperled a szuperinfót is, ha a 6. oldalon hirdetett köcsögpolírozó gépet, amire annyira vágytál már, elvitte előled más?
    Ja, bocsmár, mindenki Columbo a cégnél, én kérek elnézést.. :D Hagyjuk is, köszi, ne válaszolj..

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák