Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Abu85 #31 üzenetére

    "Ezt egy csomóan jelezték nekik, de mivel az AMD megölte a kutyáját, így ezzel nem törődik."
    Ezt sajnos nem tudom értelmezni. Elmesélnéd légyszi a háttérsztorit?
    Amúgy megint alaptalanul és bizonyíték nélkül ócsárolsz valakit, így nem csoda, hogy megint nincs igazad, mert:

    "UPDATE 24/6/21: There's been some confusion around the Kingshunt comparisons in the first screenshot gallery below, specifically the image comparing default upscaling to FSR and TAAU. The aim of this gallery is to show that temporal upscalers can resolve detail that FSR misses, but the comparison doesn't take into account that post-process effects like depth of field adjust according to resolution, adding further artefacts. To address this, we've added a Godfall gallery beneath, which strips out post-process effects and injects UE4's TAAU technology and shows the detail differences without additional artefacts."

    "Nem véletlenül van a DF-nek azon a videóján szokatlanul sok downvote."
    Jelenlegi stat: 7600/763 -> ~ 87,2% pozitív, ez nekem nem tűnik rossznak és szokatlannak sem.

    "Egyszerűen nem hajlandók beszámolni az igazságról."
    Az idei év egyik legnagyobb bullshitjét olvastuk, köszönjük.

    Értem én, hogy számodra most az DF a nagy ellenség amiért nem dicsőítik az AMD-t úgy, ahogy te szeretnéd, de mielőtt elkezdesz ócsárolni valakit, nem ártana minimum utánajárni és bizonyítékokkal alátámasztani a vádakat, mert ez így tőled ebben a formában csak trollkodás volt.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák