Keresés

Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Lenry #32 üzenetére

    Én ezt nem mondtam! Sokkal inkább azt, hogy egyik 19 a másik egy híján 20 (ennél fogva hiba lenne az egyiket leszólni a másikat pedig piedesztálra emelni). Mondjuk az én szubjektív véleményem szerint a nyugati ember (és így a politikusaik is) sokkal hülyébb (ld. gender, bevándorlás, stb.), de ez már egy másik történet ;)

    (#34) bambano
    "például veled is meg tudták etetni, hogy az oroszok csak kispályások a nyugathoz képest."
    Nekem a facse (és társai) nagyon bögyömben van. Az oroszoknak nincs ilyen (ill. van, de úgymond "belső használatra"), szóval ezért mondom, hogy nyugati / liberális oldal kicsit keményebben nyomja.

    " ... 45 év orosz megszállás után létezhetnek magyar emberek, akik az oroszokat pártolják."
    A magyarok között is voltak - legfőképp akkortájt - velejéig romlott emberek. De, ilyen erővel akkor folyamatosan lehetne fújni a németekre (nácik) és utálhatnák a japánok az amerikaiakat (Hirosima).

    " ... térjünk vissza a cikkhez ... " - igen, ez nekem sem teljesen világos, hogy ki, hogyan és mit tört, de ez a rövidke cikk nem is alkalmas arra, hogy "mélyebbre menjen". Valószínű egyébként a ruszkik nem is árulták el a valódi sebezhetőségeket, csak a cikk eredeti szerzője behantázott valamit. Ennek jobban utána kéne olvasni ...

    (#35) Viktor77
    "Ha te meg nem értesz egyet, akkor nagyszerű példa vagy arra, hogy az orbáni propaganda sikeres." - nem tagadom, inkább hiszek a kormányunknak, mint az isiász által vezetett (jó, tudom, most már nem ő a góré, de még nem történt meg a "nagy fodulat") EU-nak, vagy éppen a böszme által vezetett haza ellenzéknek :R

    [ Szerkesztve ]

  • doooo

    veterán

    válasz Lenry #32 üzenetére

    Stockholm-szindróma? Vagy legalábbis valami hasonló...

Aktív témák