Keresés

Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz <Adamsky> #36 üzenetére

    Szóval mivel a vkontakt-ot államosította és szűrni kezdte a kormány, és a világlátásodhoz közelebb álló propagandát kapsz, így inkább nekik hiszel, ahelyett hogy megkérdőjeleznéd a dolgokat :D Tapsvihar :D

    " nem tagadom, inkább hiszek a kormányunknak, mint az isiász által vezetett (jó, tudom, most már nem ő a góré, de még nem történt meg a "nagy fodulat") EU-nak, vagy éppen a böszme által vezetett haza ellenzéknek"
    Hát igen, ezt gondoltuk. Aki bekajálja hogy magyarországon nincsenek oligarchák, és Mészáros Lölö is csak okosabb mint Zuckerberg, azért lett alig pár év baráti kormányzás alatt az ország magasan leggazdagabb embere, attól nem is várható, hogy feltételezze, az oroszok rosszban sántikálnak, és a saját embereiket is ugyanúgy dezinformációval akarják kordában tartani, mint a külföldieket. Azok szerint a Krímnek se volt semmi köze az oroszokhoz, nem hajtanak végre szervezett kibertámadásokat, stb. Édes kedves szent kis oroszok :D

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

  • bambano

    titán

    válasz <Adamsky> #36 üzenetére

    "Nekem a facse (és társai) nagyon bögyömben van. Az oroszoknak nincs ilyen (ill. van, de úgymond "belső használatra"),": tehát neked az a problémád, hogy az oroszoknak nincs facebookja, az nem probléma, hogy az amcsi facebookon az oroszok kőkeményen nyomják a propagandát meg a dezinformációs háborút?

    szerk: meg ugye az oroszok is milyen kedvesek, a kaspersky is hogy mondogatja, hogy igen persze átküldjük mi a fájljaidat az oroszoknak, de nem is azé'...

    a németekre nem lehet fújni azért, mert a második világháborúban nácik bűnöztek, mert az már elmúlt lassan 75 éve. a németekre viszont lehet és szabad is azért fújni, mert mostanában is csinálnak hülyeséget, igaz, nem olyan súlyúakat, mint az oroszok. viszont a németek nem akarják megszállni pl. ukrajnát... az utóbbi időben egy konfliktusba avatkoztak bele kezdeményezőleg, ránk is borult a sz.r belőle...

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • Lenry

    félisten

    válasz <Adamsky> #36 üzenetére

    az én szubjektív véleményem szerint a nyugati ember (és így a politikusaik is) sokkal hülyébb (ld. gender, bevándorlás, stb.),

    szvsz ez pont hogy a fejlettség jele. Amikor már nem a puszta megélhetés a célod, akkor tudsz elkezdeni magasabb rendű filozófiai dolgokkal foglalkozni.
    Én nem lennék arra büszke hogy ugyanazokban a dolgokban hiszek, mint évszázadokkal korábban az elődeim, és semmit nem fejlődtem.
    Bármily hihetetlen de amíg voltak nyugati bevándorláspárti emberek, ők felül akartak emelkedni azon az ösztönön, hogy az "ismeretlen = rossz", meg követni az összes balkáni despota által is mantrázott keresztény tanítást, miszerint segíteni kell a rászorulókon. Jobb emberek próbáltak lenni. Aztán nyilván azóta ők is rájöttek, hogy pont ebben a helyzetben ez kivételesen hülye ötlet volt, de legalább megpróbáltak az elveik szerint cselekedni, nem úgy mint Viktorunk és haverjai akik akkora keresztények hogy a a pápát képesek leszólni, mert az követni meri a vallása tanításait.

    De kár ennyire túlbonyolítani a dolgokat. Putyin, Orbán meg a többi gyökér tetteit bármikor tökéletesen meg lehet érteni ha azt az egyetlen kérdést teszed fel: hogyan segít ez őket hatalomban tartani?
    Az egész nyamvadt évtized visszavezethető erre az egy kérdésre.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Aktív témák