Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz Kickass #50 üzenetére

    Az olimpia előtt bárki aláírta volna a 4. helyet a kézis csapatnak, mert reálisan nincsenek ott a 4 legjobb csapat között. Az más kérdés, hogy a bronzmeccs vége kissé neccesre sikerült, így kicsit keserű a szánk íze...

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • stevve

    nagyúr

    Egy másik fórumról idéznék. Gondolom, azok nem értik azt a felháborodást a kéziseknél, akik vagy nem nézték vagy nem látták. Persze, nem játszottak jól a lányok, de az oroszok se. Egy szállal se és ebbe játszottak bele a bírók. Külföldi, pártatlannak tekinthető vélemény is született az ügyben, úghyogy nem elfogultság ez a vélemény.

    Az idézet:
    "Szánalmas, hogy egy sportbírót így le lehet fizetni! Utolsó perceknél, hetesnél az a minimum, hogy leállítják az órát, sok meccset láttam 200-300, de ilyet nem, bár a bírónak nem kötelessége, de egy Olimpiai döntő múlhat rajta akkor talán, és akkor még úgy tesznek, mintha nem hallanák a kispadot! A ruszki belépi a lövést, majd olyanért adnak hetest, amit még a ruszkik sem láttak! Görbicz megszerzi a labdát, majd elveszik tőle, de olyat is ritkán látni, hogy levegőben való kétkezes lökés, és nem két perc? Magyar-lengyel barátság mi, majd ha magyar bíró vezeti a meccset!Sajnos ugyanezt láthattuk a mostani meccsen, kétkezes lökés, kéz hátrahúzása, az semmi, de a belemenés, az hetes, a 2-perces statisztika is sokat mutatott! Szánalmasak, és most jöhetnek, a nagy ruszkiímádók, a sportdiplomácia megcsinálta, Norvégiának kellett bejutni a döntőbe, a koreaiak fellebbeztek,és most visszavonták, akinek ez a meccs sem volt gyanús azt elküldöm szemészetre! Nem tudom mennyit, fizettek nekik, de remélem sokat, bár ez az egész Olimpia röhejes, Jack Rogge nyilatkozata: Azt, amit Usain Bolt tett a száz, és a kétszáz méter síkfutás döntője után, elítéljük! Nem egy olimpikonhoz való az ilyen viselkedés! Egyrészt miért beszél többes számban, másrészt miért ne ünnepelhetne, aki nézte az éremátadást az Eurosporton az, halhatta, hogy olvasott be a műsorvezető a mélyen tisztelt elnök úrnak! Az egész Olimpia egy nagy vicc, és ezt a régi sportolók is egyre inkább belátják, mivel bevallják, azt hogy doppingoltak, amire az Olimpiai bizottság nem jött rá, még így nyolc év távlatából sem, és a világcsúcsok száma is nagyon gyanús, az hogy 400 méteres úszásban 2 másodperccel javítanak világrekordot az már gyanús, a sok kínai arany, és Michael Phelps teljesítménye is! 8 olimpiai arany 5, vagy 6 világcsúcs? A bírók lefizetésén, a doppingon, és az Olimpiai bizottság viselkedésén túl még az is zavar, legalábbis engem, hogy az Olimpiai eszmékkel jönnek, mikor egy olyan ország rendez Olimpiát, aki megszállás alatt tartja Tibetet, és még sajtószabadság sincs! Az pedig, hogy sportágakat vásárolnak be az Olimpiai programba, pedig egyenesen felháborító, és még nem is az, hogy bevásárolják, hanem az, hogy utána letagadják! Az Eurosportos kommentátor, azt mondta, milyen jogon avatkozik bele olyan ember abba, hogy egy sportoló hogyan viselkedik, mikor őneki köszönheti azt, hogy 1. osztályon utazhat 5 csillagos szállodákban, szállhat meg, és eközben milliókat rak zsebre a közvetítésekért, amiből a sportolók semmit nem látnak, mivel azt a pénzt, amit kapnak nem tőlük, kapják, hanem állami támogatásokból! Az egész Olimpia egy nagy vicc, aki nézte, láthatta! Nem csak a vezetők, nem csak a bírók, és nem csak a dopping, az egész! Nem baj lányok, inkább ne nyerjünk olyan Olimpiát ami egy nagy csalás, mint olyan vb-t, ami nem!!!"

  • BB3nce

    tag

    Azért ez tényleg elég nagy aljasság volt, de legalább pozitív péda, hogy a magyar - usa vizilabda döntőt egy montenegrói és egy kanadai! bíró vezette, elég sportszerűen.

  • cousin333

    addikt

    válasz BB3nce #53 üzenetére

    Nyugodtan írd azt, hogy montenegrói!, elvégre őket vertük ki az elődöntőben. Ennek ellenére, bár éreztem némi részrehajlást az USA irányába, összességében korrekt bíráskodás volt. Akkor is ez lenne a véleményem, ha vesztettünk volna. Szerencsére nem tettük, nagy gratula a magyar vizilabdázóknak. Azt hiszem, ha volt csapat, amelyik megérdemelte, akkor ez az volt.

    [ Szerkesztve ]

    "We spared no expense"

  • samfishR

    senior tag

    Kommentátor mondott még igazságokat, pl (nem tudom szó szerint): aki nem látta a meccset, és megnézi az eredményt, azt mondhatja h "na a magyarok megint jól kikaptak koreától". Pedig sztem játszottak úgy mint a koreaiak, ha nem jobban. Eléggé félrefújtak a bírók :(
    De nekem kárpótlás volt a férfi vizilabda döntő

  • bambano

    titán

    válasz remington2 #49 üzenetére

    Q.E.D.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák