Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • littletweety

    csendes tag

    válasz The DJ #10 üzenetére

    Semmi gond a hosszú monológgal,inkább köszi:) Én pl tipikusan olyan ember vagyok,h olvasok,hallok valamit,ami nagy hatással van rám. Ettől egy csomó gondolat kavarog a fejemben. Ezeknek kb felét tudom megfogalmazni úgy,hogy azt a hatást tudjam vele elérni,kifejezni amit akarok, és ennek a résznek meg még elfelejtem a felét,mire arra kerülne a sor h leírjam :P

    Sajnálom,hogy ennyi embert elvesztettél,akit szerettél! Azt hiszem,hogy mindenki életében eljön egyszer,amikor összegezni kezdi,hogy mi az amit elért,megkapott és mi az amit nem és hogy kiket vesztett el.
    Tudod mi a baj velünk szerintem? Túlságosan akarunk szeretni,de sokszor csak az illúzió az,amit valójában szeretünk. Félre ne érts!! Nem ismerlek,nem akarlak minősíteni se Téged,se a kapcsolataid,nem azért mondtam,csak filózok. Velem már volt ilyen. Különben elég ragaszkodó típus vagyok.Ezt nem konkrétan személyhez kapcsolódva mondom most,hanem pl szeretem megőrizni az összes kis dolgot,ami valaha közel állt hozzám,tetszett,örültem neki,még akkor is,ha már nem. (Hogy ez most hogy jött ide?... :) )

    A boldogsághoz meg annyit,hogy azt hiszem hogy nem tudnám megfogalmazni mi is az pontosan. Volt már velem,hogy csak később jöttem rá,hogy egy adott pillanatban mennyire is jó volt,néha viszont az esett le egy idő elteltével,hogy egy pillanatnak túl nagy jelentőséget tulajdonítottam. Húúú,19 év komoly tapasztalatai :P

    Nem is tudom,vitatkoznék Veled,de nem tudok. Egyet értek,csak néha így elgondolkodok,hogy mi miért is van:)

Új hozzászólás Aktív témák