Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz littletweety #11 üzenetére

    Én is az az elmerengős, elgondolkodós típus vagyok, úgyhogy ismerős érzéseket írtál most le. Sőt, valószínűleg abban is fején találtad a szöget, hogy túlságosan akarunk szeretni. Legalábbis én biztosan. Mióta az eszemet tudom keresem a másik felem és már nem egy alkalommal azt hittem, hogy meg is találtam. A címlapos május elsejés írásaim is az egyik ilyen első nagy találatról szólnak. :)
    Aztán valahogy mikor véget ér mindig rá kell jönnöm, hogy talán mégsem ő volt az igazi. Csak valahogy mindig szeretném azt hinni, hogy na most majd minden tökéletes lesz és álomszerű. Mindegyik páromat eddig úgy kezeltem, hogy nekem Ő az igazi és talán pont ezért keresnek fel a mai napig aktívan. Fene se érti ezt, velem sem tudnak lenni, de nélkülem sem, mert szükségük van rám, a tanácsaimra és a nagy beszélgetésekre. Azt is mondták már rám, hogy én valójában a szerelembe vagyok szerelmes és végül is ez nem is akkora butaság, mint ahogyan először hangzik. Csodálatos maga az érzés, csak sajnos kevés ember tudja ezt kiváltani belőlem.
    Van egy kis dobozom, benne van az összes emlék, ami a múlthoz és a kapcsolataimhoz köthető, nekem sem volt szívem soha kidobni őket és megvan az összes levél, e-mail, ajándék, közös fénykép, MSN log és már azt hiszem meg is maradnak, amíg élek. Egyszer talán majd jó lesz visszanézni, hogy mik is történtek velem és jókat mosolyogni, nevetni vagy éppen könnyezni.

    Az eddigi életem és tapasztalataim alapján valamelyik éjjel alvás helyett kitaláltam a tökéletes jellemzést, amivel a legjobban lehetne jellemezni engem: "Az ember, akiben van valami, ami a legtöbbünkből már rég kiveszett, de ugyanakkor hiányzik belőle valami, ami teljessé tehetné." Sakk-matt. :)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák