Új hozzászólás Aktív témák

  • cuccos19

    tag

    válasz Milestone2 #336 üzenetére

    Irigyellek most nagyon. :D Én kivárok szerintem hazai megjelenésre, sajnos nincsen ott kint lévő ismerősöm. :O

    Annyit hadd kérdezzek, hogy ennek mennyire hajlított a kijelző széle? Sajnos anyum Redmi Note 5-ösének eléggé, és nem is sikerült még a tapasztaltabb emberkének sem felraknia full cover védő üveget úgy, hogy ne lógjon le minimálisan az egyik oldalon. Így sajnos a masszívabb szilikon tok elemeli az üveget róla, mert jobban körbe öleli a keretnél. Így maradt a gyári tok hozzá egyenlőre, aztán majd meglátjuk, hogy mivel lehet még kísérletezni (szerintem Zimon/Simon alumínium ház lesz rá és nem full cover-es üveg, mivel sajnos Love Mei tokot nem lehet Redmi szériára kapni). Szóval erre vajon könnyebb lehet felapplikálni a full cover védő üveget?

    Köszönöm a válaszod! :)

    Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

Új hozzászólás Aktív témák