Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dkess

    őstag

    válasz Reggie0 #96 üzenetére

    Tudom, hogy "nem 5 Ft összerakni egy tervet". Ugyanakkor ez teljesen irreleváns a részünkről. Afelől ne legyen senkinek kétsége, ha kicsit is megérné ez nekünk, akkor ott fogunk tolongani az első sorban. Ugyanakkor egy olyan dologba locsolni a pénzt amiben nekünk semmilyen előnyünk nem lesz, hát ...

    Érdekes, mert az én meglátásom szerint valahogy pont azokból a dolgokból lesz valami ami mellé odaállunk. Persze nem feltétlen (csak) miattunk, de elég jól eltaláljuk, hogy miből lehet valami. Nem mellesleg általában konstruktív formában is hozzá tudunk tenni a dolgokhoz. Én még "rombolással" nem is nagyon találkoztam eu -s dolgokkal kapcsolatban pedig azért igyekszem nyomonkövetni a dolgokat.

    Ha már eggyel feletted a fegyveriparral példálóztak - meg még előtte a "bezzegRomániával". Érdemes utánanézni az RM Agilis projektnek vagy éppen a MAN/RM biznisznek. Igazi őskatasztrófa projektek nulla eredménnyel és gigászi pénzek elégetésével (azaz nem ilyen "vadászkiállítás/vizesvb" fillér kategóriás dolgok). Nálunk meg mi épül most? Hát nem a Rheinmetall gyár (Lynx -re) komoly magyar részesedéssel meg fejlesztési központ? Ráadásul komoly hiányosságot pótolva ... OK, aláírom ezek itt nagyon off, de ha már sokan ezekkel jönnek ...

Új hozzászólás Aktív témák