Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz ntomka #45 üzenetére

    "bíztam benne, hogy 2010-ben már driver téren az ati sem olyan szörnyű, mint régen."

    Hát az ATI nem fogja megtanítani a felhasználókat a számítógép helyes használatára és feltelepítésére. :)

    Amúgy nem szörnyű driver téren nem tudom hogy ezt miért kell folyton szajkózni. Legalábbis semmivel sem rosszabb mint az nV.

    "Ez van, ettől függetlenül nagyon elégedett vagyok a géppel, viszont bosszantó, hogy a remek CCC egy energiakezelő profil állítása közben hajlamos elfelejteni ezeket a beállításokat. "

    Lehet hogy mégsem olyan remek az a gép vagy már össze van barmolva a rendszered ha ilyeneket csinál. Mindenesetre ez nem normális tőle, furcsa mód más hasonló problémára nem panaszkodik. :N

    "Ezt a dobd ki txt-ben az asztalra dolgot meg ugye nem gondoltad komolyan?"

    Képzeld, komolyan gondoltam. :) Akkor rakd ki post it-ba vagy vegyél cavintont hogy jobb legyen a memóriád. :D

    "1847 szavazat világszinten marha reprezentatív."

    Aha, és a te véleményed meg az hogy te ezt meg azt láttál itt meg ott az mennyire reprezentatív? Mert szerintem még ennyire sem. Esetleg mutass egy repreznetatívabb felmérést. Hajrá! :)

    "Ez nyilván nem véletlen. Amíg ~2-szer annyi panaszt dobnak ki a keresők világszinten a különböző fórumokról meg ki tudja milyen oldalakról az ati kontextusában, addig a vita köztünk alaptalan, mert nyilván ha az AMD tenne róla, hogy ez ne így legyen, akkor a találatok szempontjából a driver problem kulcsszavak irrelevánssá válnának, azaz a különbségek elsimulnának, esetleg az ati jönne ki pozitívan."

    Az sem véletlen hogy ez nem igaz. Túl élénk a fantáziád... :U

    "Mi?! :F Elolvastad rendesen? "In any case, it appears that Linux (and piracy) is a larger blip on Microsoft's radar than Apple, and it's not hard to see why."

    Igen! Elolvastam. Erre írtam azt amit.

    "Ez nem rossz színben feltüntetés, hanem ahogy Ballmer is elismerte, a Linux sokkal nagyobb konkurencia neki, mint az OSX, még ha fele annyira is elterjedt."

    Látszik hogy ez téged is rendesen megvezetett. Jó oka volt annak hogy Ballmer ezt mondta de attól még ez csak egy üzleti fogás volt. Ezzel próbálták nyilvánosan elbagatelizálni az Apple jelentőségét.

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák