Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vitezlejszlo

    őstag

    válasz Criton #17009 üzenetére

    Haggyábékén :) Olyan mérhetetlenül összetoszta magát az új telefon, hogy azt elmondani nem tudom. 44S-el jött, tettem fel a 05Q-t. 24 óra után dobta a GSM-et ugye, de megbeszéltük, hogy másnak is, valószínűleg T mókolt. Reboot. Ez volt szombaton. Vasárnap reggel hivás közben valami call akármi process FC-zett. Ezután hirtelen még valami, de elsötétült a képernyő, és már a power gombra se tért magához. Pontosaban csak annyira, hogy alul a ledeken láttam, hogy velem van, meg berregett is, de képernyő sötét. Reboot. Ezután többször fekete képernyő ébresztési kísérletre, vagy ki lehetett hozni belőle sok sok türelemmel vagy nem, és Reboot. Vasárnap látom merül jobban mint kéne, szokásos Google Services beakadás, ok, elvettem a felkeltős jogait, de ugyanúgy merült. Playból Gservicefix, feltettem, Reboot, rögtön indulásnál: location akármi FC. Szuper. De legalább már nem merül jobban mint kéne. Megy 40 órát, majd fekete képernyő, nem ébred. Reboot. Ja és közben reggelente mikor ébresztő óra van, és el kell húzni jobbra a jelet, hogy hagyja abba, elhúzod, de ébreszt tovább még vagy 10 másodpercig miközben semmire se reagál... ezt minden reggel eljátsza. Egész héten több fekete nem felébredés... 40 óránál nem tudtam több uptime-ot kihozni belőle. Jó, kibírom jön az O2S. Jön a francot, szuper. Mondom hátha a Gservifefix még rátett egy lapáttal, leszedem a Play servcét (visszafrissítem pontosaban), megtettem, erre minden program nyekereg, hogy neki márpedig az új kell, tegyem vissza. Nem is értem hogy lehet ez a service problémára fix, mert sok helyen írják, hogy visszább kell menni egy verzióval.

    Szóval nem tudom mi lelte, ilyenekkel nem volt eddig gond. De elég volt, mindjárt feltoszok egy 12 nighty-t, és a fene ott eszi meg az O2S-t meg a 12S-t meg mindent. :)

Új hozzászólás Aktív témák