Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz emvy #3188 üzenetére

    Teljesen igazad van, azonban én nem hiszem, hogy hardver hiba lenne. Mindenesetre az érkező javítások tényleg javítanak a helyzeten, és mint azt már többször írtam, nem mindenkinél jelentkezik a probléma, én például gond nélkül használtam eddig mindenre a telefont, az első héten rengeteget játszottam is rajta és semmi gond nem volt. Egyedül a multitouch tesztben látszódott hogy valami nem ok. Én a helyedben nem várnék a kibontással, szerintem ahogy megérkezett próbáld ki, hogy általános használatnál észlelsz e bármi problémát. 14 napig bármiféle indoklás nélkül visszaküldheted nekik a telefont: [link] ezért én ezt az időt azzal tölteném hogy minél alaposabban kipróbáljam/teszteljem.

    Ha nem tudják hamarosan kijavítani a dolgot szoftveresen, akkor teljesen mindegy a titkolózás. Közismert a probléma.

    (#3189) Oppenheimer nem vagyok benne biztos, de elképzelhetőnek tartom. A telefonnál az érintés alapvető funkció, és ha az adott termék az alapvető funkcióját nem tudja ellátni.. ezzel kapcsolatban rémlik nekem EU-s törvény.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák