Új hozzászólás Aktív témák

  • snyper990

    őstag

    válasz PistiSan #6740 üzenetére

    Jött is egy mai nightly néhány hibajavítással, gond nélkül lefrissült OTA. Még egy jópofa LOS-logó animációt és alatta folyamatjelző sávot is tartalmaz a LOS reco, hogy ne a terminált kelljen nézni közben. Elég felhasználóbarát.
    Arnova legfrissebb GCam portja (7.3) hibátlanul megy, a lassított felvételt leszámítva minden működik, amit hirtelen kipróbáltam. (Ami egyébként szintén nem fog hiányozni, egy kezemen meg tudom számolni, hányszor használtam a 3 év alatt...)
    A LOS-os telefon és üzenet appokat lecseréltem Google-félére a Play Áruházból (előbbit azért, mert az eredeti nem tudta a sötét módot, utóbbit azért, mert ez kicsit okosabb), azok is hibátlanok eddig.
    Összességében eddig nagyon meg vagyok elégedve vele, és bátran ajánlom mindenkinek.

    (#6741) BornToBePuli Csak OTA frissítés után jött elő a hiba. Azt is kipróbáltad? (Ha nem, akkor érdemes biztonsági mentést csinálni, mielőtt megteszed. Egyszerűbb, mint egy olyan telefonnal, ami folyamatosan hibaüzeneteket dobál...)

Új hozzászólás Aktív témák