Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz sutszi #19390 üzenetére

    Nem neked írtam, tehát ha a valósággal, és a tényekkel nincs ellentmondásban, abszolút nem értem, miért éreztél késztetést, hogy válaszolj, és miért feszegeted továbbra a kérdést, és főleg nem értem, miért próbálod megmagyarázni nekem szalmabáb érvekkel, hogy NEKEM ez a telefon nem jó arra, amire én használom.
    Tőlem csinálhatod, de sokra nem mész vele. :D
    Leírtam, mi volt előtte, és annál jobb. Ez volt a tény, ha tudtad vlna cáfolni, biztosan megtetted volna, bár ahogy most nézve rugózol a témán, még azt a hozzászólást se értetted meg, amire még mindig izzazságszagú válaszokat pötyögsz.

    Ha mást akarok fényképezni, vagy olyan elvárásaim lennének amit ez a készülék nem képes teljesíteni, akkor én nem sírni kezdek az interneten, hanem veszek egy nekem megfelelő készüléket. Már persze, ha megoldást akarok keresni. Amennyiben neked ezzel gondod van, megvan a megfelelő fórum, ahol a problémáiddal segíthetsz azon, hogy a kamera jobb legyen. De ez a hely nem az.

    Pont most megyek a bankba a 3T árát befizetni, ha nekem ez a kameratéma fájna, akkor nem így tennék.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák