Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1981

    veterán

    válasz Ijk #43 üzenetére

    Tényleg nem kötekedésből kérdezem, de ha a plazmán nézel például egy csatornát 6 órán keresztül amin a logó egyfolytában a jobb felső sarokban van, akkor az mennyire ég be?Mert én nem csak magamnak veszek tévét hanem barátnőmnek is,ő is használja és ő például szereti a hülye sorozatokat ami egy csatornán van egymás után három!Na ezt hogy bírná a plazma nap mint nap?
    Mert az ,hogy te nem égetted be az egy dolog mert figyelsz rá (kell is) !Na de egy család minden tagja nem fog úgy bánni egy tevével mint a hímes tojással!Na ezért nem vettem plazmát hiába jobb képminőségben ,állandóan csinálhatnám több órán keresztül a fehérmosást meg mittudomén még mit,hogy eltűnjön a beégés.
    Ezzel csak azt akartam érzékeltetni,hogy hiába sokkal jobb a képminősége a plazmának ha korlátolt és állandó odafigyelést igényel a használata.Én(de szerintem az emberek 90 százaléka) egy tévét nem csak filmnézésre veszek ,hanem mindenre .
    Szóval jó ez ,hogy mindig írjátok mennyivel jobb a plazma jó és elfofadom de azt nem írjátok,hogy sok figyelmet és hosszabb tévénézés után fehérmosás stb kell csinálni,hogy eltűnjön a beégés.

Új hozzászólás Aktív témák