Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz #41635072 #7 üzenetére

    A Bootcamp és a virtualizálás két külön történet.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • sutszi

    veterán

    válasz #41635072 #7 üzenetére

    X220 vastag?! Mégis mihez? :U

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • #16820480

    törölt tag

    válasz #41635072 #7 üzenetére

    igen, a súlya nem a legjobb, bár én inkább a 16:9-es képernyő miatt vagyok kiakadva, illetve hogy egy 13"-os gépben az elérhető legnagyobb felbontás 1366x768. ennyi pénzért minimum valami 1600x900-as panel kéne, de én jobban örülnék egy 1600x1050-esnek, IPS vagy hasonló technológiával.
    a jelenlegi ultrabook kategória nálam ott vérzik el, hogy csak touchpad van. nekem borzasztó kényelmetlen használni, gépelés közben folyton hozzáérek, elugrik az egér, elkattint, kijelöl szöveget, stb. igazából még a vastagság sem lenne baj, ha a súlyt lejjebb viszik, kell az a hely a normális processzornak és a hűtésének (most valami ULV procis gépet használok a munkahelyen, hát katasztrófa lassú). a legjobb egy X301 lenne, mondjuk kicsit könnyebb kivitelben, 1600x1050-es képernyővel, optikai meghajtó helyén egy másodlagos vinyóval, valami modernebb i3 vagy i5 cpu-val, esetleg tényleg AMD platformon.

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz #41635072 #7 üzenetére

    A6-4455M - 17 W TDP - Technikai képességekben és terméktámogatásban ennél többet ma nem kapsz. Szóval van termék, csak nem pénzeli a gyártókat az AMD.
    Ugyanez lesz a tableteknél is. [link] - korábban kigyűjtöttük, hogy mit tudnak a készülő platformok. Egyedül az AMD-é képes a Windows 8 összes funkcióját támogatni. A gyártók is tudják ezt, sőt, még szerintük is az AMD megoldása a legfejlettebb. Az egyetlen bajuk, hogy az AMD nem támogatja őket annyira, mint az Intel, mert minden pénzüket programfejlesztésre és fejlesztői támogatásra költik. Ennek egyrészt megvan az eredménye, hiszen elkészült az OpenCL támogatás a WinZip, a VLC programokra, amik ma csak AMD-n mennek, de ők pénzelték az x264 OpenCL projektet, a BlueStackset, az OpenCL-es vRevealt, a Handbrake és a GIMP OpenCL támogatását, a Fingertapps DX11-es módját. Ezek mind azért vannak/lesznek, mert az AMD belepakolt a projektekbe az elmúlt hónapokba egy talicska pénzt. Emellett a Gaming Evolved partnerprogram is nagyobb büdzséből dolgozik, mint régen. Ma havi 1-2 támogatott játék a cél, illetve minden Stage 3D-s Adobe Flash projektet támogatnak (főleg a Facebook játékok élveznek kiemelt támogatást). Ez is viszi a pénzt, mert a kiküldött programozókat az AMD fizeti és nem a fejlesztő. Ezt a pénzt ugyanakkor költhetnék reklámra is, és szerintem sokkal jobban járnának vele, de nem arra költik, és ahogy elnézem az útitervet ez a jövőben sem változik meg. Az AMD mindenhonnan elveszi a pénzt, csak azért, hogy a GPGPU-s szoftverfejlesztéseket támogassa, anyagilag, humánerőforrással, stb. Nem mondom azt, hogy ez nem látszik, mert van már vagy 100 támogatott GPGPU-s program, és tényleg ott vannak az igazán nagy projektek, mint a WinZip, a GIMP, a VLC, az Office, a Photoshop, az Irfanview amelyeket sokmillió user használ, de BlueStacksnek is nagy jövője lehet a tabletérában, hiszen Android alkalmazásokat futtat Windowson. Ugyanakkor sokkal jobb lenne, ha lenne egy ideálisabb balansz a reklám és a támogatás között, mert ma szinte az utóbbira megy minden pénz. Lehet, hogy erre van terv, és a GCN integrációig csak a szoftverfejlesztés az ami számít, aztán majd mehet reklám, csak nem biztos, hogy ez most jó. Az meg pláne nem jó, hogy ennyi projektet pénzel az AMD, miközben a többiek rá sem hederítenek. Semmi szükség arra a PC-n, hogy xy program csak egy hardvergyártó cuccán fusson jól.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák