Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz freeknight #46 üzenetére

    Ezeket mondhatod, mégis van lehetőség garanciahosszabbításra egyes termékeknél.
    Ráadásul hogyne lenne irreális autóhoz hasonlítani egy egeret. Hány 15 éves használt és működő egeret látsz naponta és hány 15 éves és használt működő autót? Teljesen más kategória a kettő.

    Arra akarsz kilyukadni, hogy az egeret sokat mozgatom és ezért nem adnak rá hosszabb garanciát? Ez butaság szerintem.

    Megint nem figyelsz, mégis miből gondolod, hogy nem fizetném ki a nagyker ár felét pl 3 év többlet garanciáért, ha teljeskörű. Nem kötelező, van aki inkább szerel, megoldja másképp. Bizonyos esetekben, megfelelő ellenszolgáltatásért cserébe megérné nekem, mint ahogy a laptopom esetében a 3 év garancia 150 Ft ezer volt, ami közelít a vásárlási ár feléhez.
    Pedig a laptopot sokat hordja az ember, legalábbis én, van benne mozgó alaktrész is, nyitom-csukom stb, elég összetett termék és mégis képesek teljeskörű garanciahosszabbítást nyújtani, nyilván annyiért, amennyiért nekik megéri...egy egér gyártója nem...szerinted azért, mert sokat mozgatja az ember :D Vicces gondolat.

    Azt végkép nem értem miért tescos egerekkel jössz, végig a drágább perifériákról beszéltem, ne ferdíts kérlek.
    Nyilván nem a 3 ezer forintos egérre szeretnék 3-5 év garanciát, errős szó sem volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák