Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz mbalint987 #716 üzenetére

    Hmmm... Azért ez várható volt, hogy amellett, hogy láttuk, hogy vannak akik kiállnak melletted, van bőven az ellentábor részéről is írás. Én azért hagytam abba a vitát veled párszáz HSZ-el korábban és azért nem válaszoltam, mert nem akartam, hogy egy ilyen dolog miatt legyek tiltva. Most viszont, a korábbi vádakkal ellentétben végig olvastam az összes HSZ-t azóta, amióta utoljára írtam és látom, hogy nem csak én vagyok így azzal, amit írtam akkor.

    "Oké, most lett sok a rosszindulatból."
    Sajnos össze kevered az őszinteséget a rosszindulattal. Az, hogy ki milyen stílusban őszinte, azt lehet egyfajta rosszindulatnak venni, de azzal, hogy valaki az őszinte véleményét megírja egy ennyire megosztó témájú cikk alatt, az nem rosszindulat. Ha bármely mondat úgy kezdődne, hogy "én legszivesebben az összes bu..." - Na ez!! lenne a rosszindulat, viszont ilyet nem láttam.

    A cikk elköltöztetése a Te dolgod, Te vagy a szerző, de egy dolog biztos: Ha olyan portálra viszed, ahol lehetőség van kommentre, sehol sem lesz más a helyzet, mindenhol lesz pro-kontra, csak lehet, hogy még durvább stílusban, mint itt, mert az itt lévő emberek azért klasszisokkal normálisabbak a többi portálon lévőknél.
    Azt várni, hogy valahol csakis pozitív fogadtatása lesz a cikkednek, nettó naívság.

    Szép napot!

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák