Új hozzászólás Aktív témák

  • mbalint987

    aktív tag

    válasz Vanir #216 üzenetére

    "Ha az utcán szembejön valaki, és az arcomba mászva ujjongva közli, hogy ő bizony homoszexuális, akkor el fogom küldeni a retekbe, mert nem vagyok rá kíváncsi."
    Egyértelmű. A cikknek sem a másik pofájába történő mászás a célja egyébként; azért lett megemlítve, hogy meleg vagyok, mert egyrészt meghatározza a nézőpontomat, másrészt meg le kívántam írni a saját tapasztalataim is.

    "Amit viszont nem fogok elfogadni, az az, hogy ünnepeljük ezt az egészet, ugyanis ez mindenkinek a magánügye."
    A cikkben ezt fejtegettem is. Részben magánügy, de ha a párommal kéz-a-kézben sétálok, akkor máris kikerült a magán "zónából".

    "Részemről amíg valaki normális keretek között viselkedik, legyen szó heteroról vagy melegről, addig nincs vele problémám."
    Teljesen korrekt! :R

    (#218) Eastman: Úgy érzem, hogy kettős mércét alkalmazol. Ettől függetlenül ez nem az a fórum, ahol jelezheted az aggályaid, sőt mint őstag, úgy sejtem ismered erre a lehetőségeid. Arról nem is beszélve, hogy a hozzászólásod alapvetően OFF.

    [ Szerkesztve ]

    „Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Új hozzászólás Aktív témák