Új hozzászólás Aktív témák

  • kissady

    tag

    Termék megérkezett.

    Ötös skálán az értékelésem:
    Szállítás: 2-es (csak azért nem egy csillag, mert van egy nyomkövető rendszer az oldalon, bár hülyeségeket látni rajta (képet lásd az előző kommentnél) Nem a 3 hetes szállitással volt a problémám, hanem azzal, hogy pont azért nem az Aliexpressről rendeltem, mert azt írták az átlagos szállítási idő: 8 nap. Ha tudom, hogy ennyi a szállítás, akkor nem tőlük rendeltem volna.

    Számlázás: 1-es na itt nagyobb bökkenő volt: magyar webáruház nem is értem hogyan árulhat termékeket számla nélkül? A kapott számla ÁFA visszaigénylésre nem alkalmas (legalábbis a könyvelő szerint) A számlázás cégre szólt, akkor legalább szólhattak volna, hogy te marha, akkor ne itt rendelj, hanem mint utólag kiderült a miui.hu oldal lett volna erre a célra alkalmas (bár ott a termék ára nem ennyi) :) :)
    Ha tudom, hogy a szállítás ilyen sokáig tart és számlát sem kapok, akkor rendeltem volna külföldről.

    Termék: 5 itt nem volt nagy meglepetés. XIAOMI...

    Vicc, hogy egy webáruházban mindent meg lehet tenni egy neves márkanév felhasználásával. Legközelebb jobban körbe fogok nézni.

    Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

Új hozzászólás Aktív témák