Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz lordovravens #58 üzenetére

    Elsődlegesen az elnökjelölti viták (végignéztem mind a hármat, csak úgy hobbiból :) ), a Trump-ról található interjúk és videók, valamit a saját tweetjei alapján van meg a véleményem róla (de néztem hircsatornák videóit is, még a Fox-ot is). Bush és Obama elnökségét is végigkövettem úgy mondtam róluk is véleményt.
    Nem vagyok amerikai, sem Clinton szimpatizáns (én Sanders-re szavaztam volna ha ott lennék), ugyan úgy nem vagyok se Merkel, se Orbán rajongó (régebb nagyon kedveltem OV-t, mostanában már kicsit kritikusabb vagyok vele, bár erdélyiként még mindig inkább ő a szimpatikus mint a migránssimogató ellenzék). Alapvetően nem tartom magam se jobb, se baloldalinak, inkább középen helyezkedek, a szélsőségeket mindkét oldalon tűzzel-vassal irtanám.

    Hogyha van valami amit konkrétan cáfolni tudsz az eddigi kommentjeimből akkor nyugodtan jöhetnek példák, de eddig még a többi kommentelő sem igazán cáfolt semmit, inkább csak arról van szó hogy másképp értékelünk egyes szubjektiv dolgokat. Szerintem Trump nem való elnöknek, mások szerint igen. Szerintem Obama nem volt rossz elnök a körülményekhez képest, mások szerint pedig rossz volt, vagy csak "nem csinált" semmit (voltak érdekes dolgok, felmerültek olyan kérdések, hogy pl. mennyiben okolhatjuk őt a gazdasági válságért, a lehallgatásokért, stb.). Szóval kb. osztottuk a semmit, senki nem győzött meg senkit, ahogy az szokott lenni :D

    Amúgy boldog új évet mindenkinek, pártállástól függetlenül, 2017 remélhetőleg jobb lesz mint az elmúlt év.

Új hozzászólás Aktív témák