Hirdetés

2019. március 19., kedd

Gyorskeresés

(#1) s1999xx

s1999xx
(tag)

Lehetek rosszindulatú? Most, egy-két évig nem fognak ebből semmit érzékelni a végfelhasználók.
Arra nem vennék mérget, hogy a későbbiekben sem. De ne legyen igazam! (sokáig kifejezetten szerettem a Panasonic cuccokat, bár úgy három éve egy tévé vásárlás sokat rontott a megítélésükön. :( )

Ez egy hozzászólásszám növelő hozzászólás

(#2) 1shot1kill

1shot1kill
(újonc)

Nyugodt vagyok, nem terveztem Panasonic cuccokat venni :)

(#3) Shin Chen

Shin Chen
(kvázi-tag)

Anno 15 éve nekünk majd' minden Panasonic.
A mostani TV még mindig egy Panasonic Viera plazmatévé. A VHS lejátszó is az volt, meg utána a DVD-lejátszó is.
De sajnos most nem vagyok képben, milyen piaci szereplők milyen helyzetben vannak jelenleg...

(#4) Jim Tonic

Jim Tonic
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Az integrációnak lehetnek technológiai és anyagi előnyei is, és szerintem is erről van szó.
Ezzel együtt attól, hogy ő nem tud róla, még készülhetne erre a Panasonic. A tőzsde miatt egy ilyen információt manapság mindenki titkol, még a vállalaton belül is.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#5) arty

arty
(PH! addikt)

már majdnem megijedtem, hogy netán eltűnik a plazmám a falról, de megnyugtatott a cikk....

születhetne egy cikk a samsungról is, olyan is lóg egy a falon és most elkezdtem aggódni érte :(

stadion, kisvasút, freemail

(#6) Jim Tonic válasza arty (#5) üzenetére

Jim Tonic
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ha neked sikerült úgy értelmezni a címet, hogy a faladról fog eltűnni a TV, akkor nem a készülékben van a hiba.

(#7) -Skylake- válasza Jim Tonic (#6) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

A keszulekben nem is lehet, #csakaplazma #aplazmaalegjobb #szarazoled #vt60

[ Szerkesztve ]

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#8) Cassi

Cassi
(fanatikus tag)

"Megkérdeztük a Panasonic fő marketingesét a problémákról, aki szerint nincs semmilyen probléma, továbbra is nyugodtan vásároljuk a Panasonic termékeket."

(#9) forgonati válasza Jim Tonic (#6) üzenetére

forgonati
(őstag)

Szerintem iróniának szánta, legalábbis nekem így jött le.

Skylake:

Semmi ilyet nem mondott, de jó magyar fórumos szokás szerint a hangulatkeltés már megy...

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#10) Tetsuo válasza forgonati (#9) üzenetére

Tetsuo
(fanatikus tag)

Szerintem ne magyarozz. ;)

(#11) Tetsuo

Tetsuo
(fanatikus tag)

"A konszern elnöke, Kazuhiro Tsuga például a tavalyi Cross Value Innovation Forum 2018 konferencián utalást tett arra, hogy a száz éves vállalat a múltban az otthoni eszközök fejlesztőjeként, gyártójaként vált ismertté és elismertté, de ez a jövőben változni fog."

Ezt elefant írta a múltkor.

(#12) Jim Tonic válasza forgonati (#9) üzenetére

Jim Tonic
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hangulatkeltés az irónia és a magyarozás. ;)

(#13) forgonati válasza Jim Tonic (#12) üzenetére

forgonati
(őstag)

Szerinted. Szerintem meg ironizáoni lehet. Aki nem érti, az már az ő baja. A magyarozás sem hangulatkeltés, egyszerűen tény hogy a magyar fórumokon ez megy. De tudod mit, legyen igazad, who cares.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#14) hemaka válasza Cassi (#8) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Na igen, epp egy marketingest kerdezni. Ha a ceg tegnap megszunt volna, akkor is ezt mondana. 😂

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ rcx.pw

(#15) Hieronymus válasza hemaka (#14) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

A termékeink legjavát a búcsú pillanatára tartogattuk.
Szeretnénk ha hosszú ideig jó szívvel és elégedetten emlékezzenek ránk a vásárlóink. Ezért meglepetés akciókkal búcsúzunk. Ha egyszer visszatérünk majd, fogadjanak bennünket olyan örömmel, mintha el sem mentünk volna.

Nincs

(#16) kőbaltás

kőbaltás
(lelkes újonc)

Én személy szerint nagyon sajnálnám, ha eltűnnének a piacról. Nekem kb. 30 éve majdnem minden háztartási eszközöm Panasonic. A mosógéptől a DVD felvevő-lejátszón keresztül a robotgépig minden. Mindig sajnáltam, hogy a telekommunikációs piacra nem léptek be (okos telefon, tablet.... etc..... etc).
Megbízható, kitűnő márka! (volt?!?)

Bakesz

(#17) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! nagyúr)

A 8k-s tévéket még jegelhetik pár évig nyugodtan. Még sokáig nem lesz nyereséges ez a terület. Jelenleg az OLED-ben érzem a legnagyobb fejlődési lehetőséget és a hasonló HDR képes panelekben. Még kell némi áresés és megtöbbszöröződik a piaca.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

A nagy büdös helyzet, hogy a Pana világszerte ismert akkugyártó - így a fő csapás gondolom az lesz. Iszonyat pénz van Teslával közös projektben.

A TV-audio szinte már csak játékpénz. Mellesleg én is kicsit átgondoltam.... Pana hifi-kazimagnó-lemezjátszó-tv után soványabb lenne a készlet itthon is. Szerintem nagyon körmönfont volt a magyarázgatás, ez igencsak megnehezítette a lényeg megértését. Egyszerűen bevonták a főcsapásba, így nem mellékág. Valszeg jó pár emberrel meg osztállyal kevesebb lesz innetől. Esetleg jó pár reprezentatív irodával is kevesebb lesz.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#19) NandoXXL válasza Tetsuo (#10) üzenetére

NandoXXL
(senior tag)

Pedig a magyarok hasonlóak mint a nyilatkozó úri ember a Panasonicnál, szemrebbenés nélkül hazudnak, és taposnak. Persze lesz Panasonic, mint egyéb márkák cimkézve gagyisztánból. Nokiát is szét verték, és még sorolhatnánk a racionalitást. De ne legyen ez a vége, elvégre szép emlékek fűznek a brandhez.

(#20) Polarstar válasza NandoXXL (#19) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Ebben igazad van. Minden fiatal titán akar valamit elérni. Megújítás, reform, stb névvel zajlik mindez...
Majd ők megmutatják!
Sok esetben csak a visszatekntésben látszik, hogy a céget kinyírják.

Mondjuk a Nokia nem volt jó példa, mert a "beépített ember" miatt nem volt reform, csak szabdalás. Plusz a nagy ablakos nem reagált jól a fejlesztésre. Nem vették komolyan magukat.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#21) cami][us

cami][us
(senior tag)

Van tőlük plazmám. A többiben középszer voltak, talán az akkuban még jók, de melyik japán cég nem az?

I'm ayy lmaoing @ your life

(#22) Jim Tonic válasza NandoXXL (#19) üzenetére

Jim Tonic
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A hozzászólásod eleje csak egy üres általánosítás, a második fele meg nem kapcsolódik sem a gondolatodhoz, sem a témához.
Szóval mindenképp érdekes gondolatok...

[ Szerkesztve ]

(#23) Hieronymus válasza NandoXXL (#19) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

"Nokiát is szét verték"

Nem kellett szét verni. A vége felé drágán nyomták a buta telefonokat. Véletlenszerű, ám használhatatlan funkciókkal megspékelve. A mikor a vég már nyilvánvaló lett, beálltak a normális árra. Akkor vettem egyet magamnak emlékbe. Az okostelefonok piacán lehettek volna jók is.Miután kiderült, hogy saját rendszerrel mégsem fognak befutni, jó érzékkel választották ki a másik vesztest. De legalább jó pénzért tudták elpasszolni a Microsoftnak, a semmit.

Nincs

(#24) Tetsuo válasza NandoXXL (#19) üzenetére

Tetsuo
(fanatikus tag)

Szerintem te se magyarozz!

Prohardver.hu - ÁSZF
III. Moderáció
10. Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:
3. Etnikai, faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai hovatartozás sértése.

(#25) philoxenia

philoxenia
(MODERÁTOR)

Hát jól nézne ki ha csak úgy eltűnnének. Nekem is van pár cuccom tőlük, mi lenne, ha holnap egyiket se találnám..... :Y

;]

'65-ben születtem...

(#26) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Panasonic megmaradt önálló cégnek vagy ez is Kínai lett? Régen minden jobb volt alapon, ma már nem nagyon tudom ki hová tartozik.

(#27) Polesz válasza philoxenia (#25) üzenetére

Polesz
(PH! addikt)

Mehetnél a rendőrségre hogy kiraboltak :)

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#28) Polarstar válasza Crafter32 (#26) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Ez most hogy merült fel nálad??

A Panasonic továbbra is egy japán cég. Egy szó nem esett aról, hogy valamit is eladnak kínaiaknak.

(#29) Tetsuo válasza Polarstar (#28) üzenetére

Tetsuo
(fanatikus tag)

Őszintén, nem is tudom, mikor lenne nagyobb esélye a cégnek ahhoz, hogy hosszútávon fennmaradjon.

(#30) Hieronymus válasza Tetsuo (#29) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

A cég megtalálja a helyét, csak a szórakoztatóelektronikai termékei nem tudják teljesíteni az elvárásokat. (bármely oldal irányában)

Nincs

(#31) Polarstar válasza Hieronymus (#30) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Még szerencse hogy létezik a Technics.

(#32) Tetsuo válasza Hieronymus (#30) üzenetére

Tetsuo
(fanatikus tag)

Oké, arra értettem én is. Nyilván a profi videózásban/tévézésben még megkerülhetetlen - egyelőre.

#31 A Technics sem igazán megy. A lehető legbénább módon jöttek vele vissza.

[ Szerkesztve ]

(#33) Cassi válasza Polarstar (#28) üzenetére

Cassi
(fanatikus tag)

Egy részvénytársaság csak részben lehet "japán" vagy "kínai". Ettől függetlenül a Pana valóban sokáig erősen fókuszált a hazai piacra, de ez szerintem nem tett jót nekik, a japán piac konzervatívabb a világátlagnál, ami bizonyos döntéseket rossz irányba terelhet.

A legutóbbi pénzügyi évben a Pana bevételének 46,6%-a jött a japán piacról, tehát a "külföldi" eladások azért már többségbe kerültek.

Az elmúlt év rosszul sikerült a legtöbb nagy elektronikai konszernnek, a Pana részvénye tavaly év elején 15,46 dollár volt, most éppen 8,97 dollár, ami komoly esés. Ilyenkor jön kiszámíthatóan a Nagy Átszervezés. De például a Sharp részvényárfolyama harmadára esett egy év alatt.

(#34) Medocsabi válasza Shin Chen (#3) üzenetére

Medocsabi
(PH! addikt)

Megnyugodhatsz, VHS lejátszókban mai napig az élen vannak, cska úgy mint discman gyártásban ;]
Egyébként én soha nem használtam Panasonic termékeket, de a választék még sosem ártott a piacnak, szóval nem örülnék ha eltűnnének a cuccaik. :N

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#35) cami][us válasza Hieronymus (#23) üzenetére

cami][us
(senior tag)

kiderült, hogy saját rendszerrel mégsem fognak befutni

Elop döntésén mult a maemo sorsa, nem azon, hogy mennyire volt életképes vagy sem.

I'm ayy lmaoing @ your life

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.