Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galocza

    aktív tag

    az egyiken (igen, kettőt készített!) már lecserélte az ütőszeget fémre, s van bizonyíték, hogy rákeresett, honnan lehetne fémcsövet is szerezni.
    ez mind kell egy működőképes lőfegyverhez, ellenben nem szükséges filmkellékhez.
    hogy lőszer? mért szerzett volna be lőszert, amikor (még!) nem volt kész fegyvere?

    ps: már westminster is le a klotyón... 8(

    [ Szerkesztve ]

  • galocza

    aktív tag

    azért én elmerengtem azon, hogy mi is lett volna itt a felhasználási terület - valószínűleg nem sportlövészet.
    angliában a lőfegyverkérdést elég komolyan veszik (úgyhogy a bandák inkább kaszabolják/savval öntik egymást - és mindenkit, aki az útjukba kerül), önvédelemre csöppet rizikós ilyesmit hordozni; ha elrettentés a cél, meggyőzőbb lehet pl egy replika, mint ez a helyes, egypálcás, búcsúban lőtt derringer-izé. ha valóban az esetleges utcai támadók megsebzése a cél, egy ilyen pontatlan s egylövetű dolog megint nem tűnik nagyon megfelelőnek.
    ha a gondolat az volt, hogy vásárlói, elosztói és egyéb törvénytisztelő rokonai/barátai/üzletfelei ellen, az áru megvédésére haználná otthonában - nos, erre az egy lövés megint nem tűnik soknak.
    én egy felhasználási területet tudok elképzelni: szépen odasétálsz valakihez, aki nem tud rólad/nem számít rád, és beledurrantasz fél-egy méterről a közepébe. slussz. nekem minden másra alkalmatlannak tűnik egy ilyen izéke.
    akkor viszont felmerül az előre megfontoltság, a célzott személy kérdése is.

    ja, tényleg, miért emeli ki minden cikk címében/első mondatában, hogy diák? hogy tudja a közvélemény, hogy egy békés, kannabisztermesztő, fegyvergyártó kisiparos tanulóról van szó, nem pedig sav-arcba-öntő fekete karibi bandatagról? számít?

  • galocza

    aktív tag

    válasz llax #45 üzenetére

    ha ilyesmi, miért vannak fémcsavarok a képen? miért cserélte le a szeget fémre? mért keresett rá a cső fémre cserélésének módjára?
    tudod mit? ha lenne 3d nyomtatóm, könnyen lehet, h neten ilyesmire kersnék rá rosszaságból. mindannyiunknak vannak beütései, s kacérkodunk a rosszal . és meg is csináltanám tán a jóleső izgalom miatt. de tuti nem keresnék rá arra, h a kb használhatatlan cuccomat hogyan tudnám gyilkos eszközzé varázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák