Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Nincs ezzel semmi probléma. Igazából nekem pont az Apple efféle "megkötései" miatt megy el a kedvem a készüléktől...

    Igazából számomra a tökéletes telefon a Sony Xperia P lenne iOS operációs rendszerrel és Androidnál megszokott "szabadsággal". :K

    [ Szerkesztve ]

  • Dany007

    veterán

    válasz Malachi #20 üzenetére

    Hm értem. Na de akkor is rávagyok kényszerítve pl az iTunes használatára, nem?
    Nekem az kéne, hogy rádugom a telefont a gépre, majd jelenjen meg a tárhelyem teljes tartalma mintha csak egy flash meghajtó lenne és kedvemre tudjak másolgatni bármit ide vagy oda. Mindenféle konvertálás vagy külön program segítségével.
    Sőt az lenne a legjobb ha ez vezeték nélkül is működne, ahogy most androidon működik az Airdroid nevű kis programmal.
    Aztán a többi problémámat lehet megoldaná a jailbreak is.

  • Dany007

    veterán

    válasz iknight #22 üzenetére

    Hm akkor lehet tényleg régen volt már iPhone-om utoljára...
    És a clouddal mi a helyzet? Sógorom pl azért nem képes elküldeni a picinkről készült képeit, mert állítólag az már fent van cloud-ban és onnan nem tudja olyan egyszerűen elküldeni az e-mail címemre... persze lehet csak lusta. De nem teljesen értem mire gondol...

    Amúgy a sok andrós szeméttel egyetértek. Ott válogatni kell. Ezért is írtam, hogy iOS oprendszer. :)

  • Dany007

    veterán

    válasz iknight #26 üzenetére

    Azt én értem, hogy mire jó a cloud és hogy működik. Azt magyarázd el, hogy mért nem tudja nekem e-mailen elküldeni azt a nyamvadt képet!?
    Az egyetlen jó kép a pici ici-pici lábairól az lett amit sógor csinált. :) És azóta se küldi el, "mert fent van a cloudban és az nem olyan egyszerű..." De mért nem? Jobb gomb send by e-mail azt csókolom... Mért nem tudja ezt megcsinálni?

    Ami a programokat illeti én eddig mindig megtaláltam magamnak a megfelelőt. Olyan sokat nem is kellett keresni, mert megnéztem az értékelést meg elolvastam 2db egysoros kommentet.
    Nemtom az Airdroidot ismered-e, de eszméletlenül jó program és ingyenes! Elindítod a telefonon a progit. Rámész a weboldalra a PC-n. Telefonnal beolvastatod a weboldalon megjelent QR kódot, és máris böngészheted a telefonod teljes tartalmát a PC-n. Progikat telepíthetsz, videókat másolhatsz képeket zenéket stb... Sőt sms-t is lehet küldeni webes felületről... Szal nagyon jó és ingyenes.
    Annyi lehet max, hogy kicsivel tényleg többet kell keresgélni. De ez végülis attól is függ, hogy milyen komplikált programot keresel.

    Mert pl remote PC-ből az első oldalon van vagy 3-4 tökéletesen használható. Vagy videólejátszóból... stb... De én pl babylog naplót is találtam frankót. Bevásárló lista progit is. :)

  • Dany007

    veterán

    válasz iknight #29 üzenetére

    Igen az könnyen lehet, hogy az alkalmazások igényesebbek, könnyebben kezelhetőek. Egyszerűbbek. Ezen nincs is mit vitázni. Androidon is vannak igényes appok. De tény, hogy iPhone-ra több ilyen van.

    Valahogy éreztem, hogy csak a nemakarásról van szó! Már azon is gondolkodtam, hogy kitörölte a képeket és azért nem akarja küldeni... Mindegy akkor. Éreztem én, hogy nem lehet ez olyan komplikált.

    @Teasüti:

    Tény, ezekről nem tudok nyilatkozni. Én az alapértelmezettet használom. SMS-ben és kamerában is.
    Az úgy néz ki, hogy csoportosítva vannak az sms-ek. Rányomok egyre és kiadja mint valami párbeszédpanelt. Időrendi sorrendben. Oldalt a partnerhez rendelt ki képpel. SMS-eknél ott az elküldés dátuma meg maga az sms. Igazából nem tudom mit lehet vagy mit kéne ezen még variálni. Eszembe nem jutott még ,hogy ezen bármit is változtatni kéne.
    A kamerát meg annyira használom, hogy csinálok vele egy képet. Van pár beállítás, iso- fehéregyensúly, profilok sorozatfelvétel és hasonlók. Ilyen effektekre, meg képkeret beállításra meg vágásra nincs szükségem. Ha nagyon muszáj akkor az már az a kategória amit PS-ben csinálok. De többségében nincs szükség PS-re.
    Szóval ezekről tényleg nem tudok nyilatkozni. Minden igényemet kielégíti az alapértelmezett gyári alkalmazás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák