Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz iknight #29 üzenetére

    Igen az könnyen lehet, hogy az alkalmazások igényesebbek, könnyebben kezelhetőek. Egyszerűbbek. Ezen nincs is mit vitázni. Androidon is vannak igényes appok. De tény, hogy iPhone-ra több ilyen van.

    Valahogy éreztem, hogy csak a nemakarásról van szó! Már azon is gondolkodtam, hogy kitörölte a képeket és azért nem akarja küldeni... Mindegy akkor. Éreztem én, hogy nem lehet ez olyan komplikált.

    @Teasüti:

    Tény, ezekről nem tudok nyilatkozni. Én az alapértelmezettet használom. SMS-ben és kamerában is.
    Az úgy néz ki, hogy csoportosítva vannak az sms-ek. Rányomok egyre és kiadja mint valami párbeszédpanelt. Időrendi sorrendben. Oldalt a partnerhez rendelt ki képpel. SMS-eknél ott az elküldés dátuma meg maga az sms. Igazából nem tudom mit lehet vagy mit kéne ezen még variálni. Eszembe nem jutott még ,hogy ezen bármit is változtatni kéne.
    A kamerát meg annyira használom, hogy csinálok vele egy képet. Van pár beállítás, iso- fehéregyensúly, profilok sorozatfelvétel és hasonlók. Ilyen effektekre, meg képkeret beállításra meg vágásra nincs szükségem. Ha nagyon muszáj akkor az már az a kategória amit PS-ben csinálok. De többségében nincs szükség PS-re.
    Szóval ezekről tényleg nem tudok nyilatkozni. Minden igényemet kielégíti az alapértelmezett gyári alkalmazás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák