Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kazie

    tag

    Nem értem ezt a "csak 680MHz-es dolgot", mondjon nekem vki egy olyan dolgot, amit kihasznál az 1GHz??? Csak dobálózás a számokkal........
    Lehet, hogy alapállapotban ódivatú a menüje, de azért vannak a témák ezrével, hogy stílusosabbá tegyük.
    A nem cserélhető akku miatt egy nagy feketepont a Nokiának. Hát ne így kövesse az IPhone-t, csak a kezelhetőséget kopírozza, többi hülyeséget hagyja meg az Iphone-nak.

  • kazie

    tag

    Nem értem sokan miért írják, hogy a Nokia annyira le van maradva. Hát elég későn dobta ki az első érintőkijelzős telefonját az ok.
    De sztem nem a Symbian miatt van lemaradása, hanem a forma miatt. Az 5800, 5230 forma sokaknak nem jött be. Most kezd a Nokia stílusosabb telefonokat piacra dobni.
    A Symbian kezelhetőségén javítanak és akkor no problem.
    Vki írja le, hogy pl. az iOS, Android, Bada pl mivel jobb mint a Symbian??? Az iPhone egy dologban a kezelhetőségben... Ezen a téren már sokat javultak a Nokiák. Ja meg a csili-vili animált menürendszer, le kell cserélni a gyári témát és ennyi. Én nem látom azt az őrületes lemaradást, amiről sokan beszélnek.
    Hardware-esen is megállják a helyüket, igaz hogy sok okostelefonban már 1GHz-es proci van, az N8 ban pedig 680MHz, de az 1GHz-et még egyik teló se használja ki. A kijelző méretében még van lemaradás, de sztem így se rossz a felbontása.

Új hozzászólás Aktív témák