Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phülöp

    addikt

    válasz Kasya #14028 üzenetére

    Nem idézem vissza az egészet, de rengeteg (komolyan rengeteg - több ezer) olyan hozzászólást olvastam itt, ebben a topikban, hogy ez nem működik, az nem működik, nem kapcsol be, szervizbe megyek, várom a frissítést, majd az Anna, majd a Belle...
    Abból, amit itt olvastam, nem jött le jó kép a készülék szoftveres oldaláról.
    Ha nem hiszel nekem, olvasd végig te is a topikot - elég a megjelenés dátumától (mert az előttről is vannak kommentek bőven, iphone-os trollkodás, stb...).
    Ha én látom rosszul a dolgot, akkor ez azért van, mert az itteni hozzászólások alapján ítéltem. Telefonvásárlás előtt, szerintem az adott készülék mobilarena-s fóruma jó kiindulási pont. Engem speciel elriasztott.

    Öcsém, Neked aztán nagyon ide kellett írni emiatt.

    Ha lehet, kultúráltan beszélgessünk már.
    Ha nem megy, inkább ignoráld a hozzászólásaimat.

    [ Szerkesztve ]

    A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

  • CS_D

    senior tag

    válasz Kasya #14028 üzenetére

    HDR Camerával vagy CameraPlus-sal mi a gond?

    Számítógépen kell utána szépen összerakni. Ne a 680 MHz-es procit fárasszátok a képek összerakásával, mert közel sem fog olyan jól teljesíteni, mintha gépen tennéd össze.

    Itt van leírás Photoshophoz: (nem mai, mert CS3-hoz van, de azért csomó része örökérvényű)
    How to create HDR images

    Én a Photomatrixot használom.

    Tipp 1: mindenképp állványról kell ellőni a 3 (vagy 5) képet, hogy ne kelljen igazítani a képeket, és ne legyen szellemképes.

    Tipp 2: állványról is 2 másodperces késleltetéssel ajánlom ellőni az első képet, mert a kamera gomb lenyomása meglöki a fényképezőt. (HDR Camera progi tud ilyet)

Új hozzászólás Aktív témák