Új hozzászólás Aktív témák

  • Vlad HUN

    csendes tag

    válasz Just486 #6218 üzenetére

    Jó de nekem alapból azt a kijelzőt amin a web tv volt töröltem :D szóval az ott egy üres képernyő. Úgy néz ki a telefon hogy óra mód dátum, közösség, wifi, értesítések, és 2db hivatkozásos widget. a másik képernyőn meg mit tudom én mi volt már. és wifi állandóan megy, ezt a 2 dolgot frissít az fb-t és az e-maileket, aztán ennyi volt a dolga. semmi játék, semmi akkor most youtube-ozok egy órát semmi 4 sms, 3-4 perc beszéd, és egy 3 perc a Tron-ból ami alapból rajta van ennyi. Ettől lehetetlen 6 óra alatt lemerülni. utána megy feltettem töltőre és 1 óra alatt vagy kevesebb 100%-ra feltöltődött ja és képernyő világítás ilyen 40-50%on volt és amikor nem használom akkor pedig egyből billentyűzár megy. És vicces mert a Nokiás ügyfélszolgálaton is rácsodálkoztak ezekre a dolgokra XD (egyes ügyfélszolgálatos emberek nem túl képzettek a nokiák terén de ez már másik téma :D ) De mind1 most vár arra hogy elküldjék a központi szervizbe és ott javítsák. Amúgy ha gondolod töltsd le a battery check-et mert ott nekem olyan átlag(semmi nem futott a háttérben) fogyasztott olyan 250 mA ami kicsit sok alap állapotban.

Új hozzászólás Aktív témák