Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Karma #16470 üzenetére

    Ha úgyérzi, had írja. A lelkesség a sikerélmény és az eredmény együtthatója, ami S^3nál nem rossz. Akár hack, akár szignózás elég egyszerű, és programokat se kell túl sokáig keresni, betalabson is jó végignézni...
    Win6-6.5, S60v3-v5, gríntuditu 2,1-2,2-2,3(sensesek) amit használtam több-kevesebb ideig, ezek közül ^3 at és a v3at szeretem a legjobban. A gyömbéres süti is sokat fejlődött, de van még mindig pár sw-es és hw-es dolog ami nem tetszik különösebben. Egy dézi hd és egy N8 között ma már egy percet se filóznék. Más előnyök, más igényekre. Én pont lesz@rom a xp-t, láthatod, jobban érdekel hogy a mélértesítő/óra/profil mennyi helyet foglal, milyen informatív és milyen gyorsan használható. És rühellem amikor nap végén egy egyre kihülő nehezék a zsebemben a telefon. Nem vagyok állszent, szükségem van a sok 'okos' dologra, de munkám és hobbim sem engedi túl sűrűn a töltést, két akksival meg járkáljon akinek két anyja/samsungja/2-4magos telefonja van. Igaz, a desire z már kibírta mindig a nap végét, de kb 1,5(sima desirenél 2)* annyit bír ez ugyanúgy használva.

    Annyi apróság határozza meg kinek melyik telefon, rendszer jön be... Tartsuk tiszteletben a másik (megalapozottnak tűnő) véleményét. (Persze nagyban userfüggő is. Csodálkozott rá egy két tulaj, hogy mennyi mindenre lehet használni a telefonját ami jól jön neki, és hogy egy ésszel használt v3 600mhzen milyen korrekt. Sok ilyen isminek adhatnál droidot meg windost, ha pengék is lennének bparmelyik rendszerhez, rászoktak olyan dolgokra ami másutt nincs/heggeszteni kell hozzá sokat.) Nem tartom magam semmilyen rajongónak, szívem szerint mint egy pécét úgy legóznám össze a telefonokat is - addig amíg nem lehet, használom azt ami legközelebb van az igényeimhez.
    :R

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák