Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn00PiG

    aktív tag

    válasz AndrewTdi #12828 üzenetére

    Lehet hülyeségnek hangzik, de van batch ID3 tag törlő progi :D Egy régi lejátszómmal volt ez a gondom, de ha amiket felrakok egy külön mappában mindet mentesítem tőle, akkor fájlnév alapján rendszerezi :)
    Másik megoldás a folderplay, csak hát azt meg nem tudod távirányítóval kezelni.

    Kicsit más téma, de erről jutott eszembe:

    Végre lehet itthon kapni BH-111 Bluetooth headsetet, és vettem is magamnak egyet! (ha esetleg nem tudnád mi ez: link)

    Feketét vettem 9k-ért, mivel nem a színesség volt a lényeg, hanem a stílus és a hangzás (meg egyébként is DG a teló).
    Hát srácok, 2 napig megy napi 20-25 perc beszélgetéssel + kb. 6 óra zenehallgatással, szóval akksi időre remek. Végülis (gondoltam én) úgyis az egység a lényeg, a fülest meg bármikor lecserélhetem (eddig wh-701-em volt, és hát basszus nem nagyon volt benne...). Nem cseréltem le, mivel baromi jó hangzása van! Asszony BH-214-e messze nem ezt produkálja, ráadásul annál előfordult, hogy mikor ideiglenesen használtam akadozott a vétel, vagy akár meg is állt 2-3 mp-re, zsebredugni a kezem nem tudtam volna...
    Most ha a fülemen van a 111 itthon sétálgatok úgy, hogy a teló valahol a lakásban le van téve, és egyáltalán nem szakadozik, sőt, hozza a hangminőséget tökéletesen!

    Kicsit reklámszagú volt, de úgy érzem, hogy 9k befektetést megért egy ennyire jó minőségű füles, főleg mivel vezetéknélküli.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

Új hozzászólás Aktív témák