Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz SOAD19 #3869 üzenetére

    Én is nagyon WP párti vagyok. Több éve használok egy Lumia800-at. És sose volt semmi baj vele (leszámítva amit én okoztam neki). Sajnos a 930-at nem én veszem, jelenleg nem engedhetem meg magamnak. De családon belül lesz, és nagy eséllyel megöröklöm nagyon rövid időn belül. :D Ez kicsit bonyolult, nem is mennék bele. A lényeg, hogy nagy eséllyel az enyém lesz, csak nincs még letisztázva ;) Mikor kijött ez a készülék már akkor beleszerettem, külsőre tökéletes. A WP rendszerrel pedig semmi bajom. Volt sokáig android-om, sőt nagyon sok top androidos készülék a kezem közé került már. De nekem nem hiányzik az állandó buhera. Másik alternatíva a iPhone. Na persze... annyi pénzért.. De ezt nem fejtem ki, elég ha annyit mondok, hogy a Közösségépítő rangomat egy iPhone topikban való beszólás miatt vesztettem el.
    Én mindenkinek ajánlom a WP-t. De sokan félnek tőle. Szerencsére családon belül már sikerült meggyőznőm pár embert. De mikor az irodában az androidos telefonnal rendelkező munkatársaim panaszkodásait hallom az azért jól esik. Ilyenkor csak felmutatom a mára már öregecske Lumia800-at, és csak ennyit mondok "ez telefon". ;)

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák