Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c0p1

    tag

    válasz Burt1793 #12909 üzenetére

    Ah, oke. Ez a kiemelkedes amugy eszembe jutatta a sarga felteglamat :) Ott a bal felso sarokban kattog a kepernyo es picit ki is tudom nyomni. Nem zavar tul sokat. Mukodik es kesz. 4. napja hasznalom es alacsonyan van a kepernyo fenyereje. Fekete,mint az ejszaka. Anno a 920-nak is voltak hibai , a forumon de sokat olvastam . Nekem a jack volt ott baj,de egy ido utan lealltam a zenehallgatasrol es a pici mp3 lejatszom hasznalom. Kisebb, hosszabb uzemido es a telefonom akkujat is kimelem vele.

    Mindenesetre telleg nagyon bejon, a reklamja a telefonnak nagyon meghozta a kedvem hozza anno. A win10 et pedig nagyon varom ra, nem mintha a 8.1 nem lenne nekem mar untig eleg. Az appjaim megvannak itt is,amik kellenek, a rendszer pedig stabil es a csempeket nagyon szeretem. Praktikus,ennyi. Gondolkoztam mas , android flagshippen - adok egy eselyt ra,de kamera teljesitmenyben nem talaltam olyat es a fromaterv is fontos nekem. Samsungot nem szeretem, es itt Hollandiaban tomegtermek. Meg a sarki junky sracnak is Note 4 -e van. Az Apple meg a laptopjain kivul nem igazan hoz lazba. A BB oprendszere bejon, az erintos telefonjai, sot ,meg a Passport is csodaszep nekem, de a kemerajuk gyengusz. Nekem meg a munkamhoz elengedhetetlen az eros fenykepezogep es video, plusz a gyors szerkesztes, multimedia megosztas.

Új hozzászólás Aktív témák