Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    Sziasztok!

    Előre szólok, nem vagyok nagy szaki telefonokban, tehát a kérdésem szinte biztosan lúzer, szakmaiatlan és ostoba...
    Azért belevágok: durván egy éve van meg a 930-am, anno Angliában vettem (kártyafüggetlen, hazai vodás kártyával használom - de a munkám miatt leginkább külföldön), a DayGlance kivételével teljesen elégedett voltam vele egészen mostanáig. Külföldön, munka közben nem nagyon van esélyem wifis internetre, így pár napja, amikor hazajöttem, s az otthoni wifire tudott csatlakozni, közölte, hogy szeretné frissíteni magát. Hajnali 5:24-kor kezdte, s másnap estig szarakodott. Kiderült, hogy a Win 10 ment fel rá, s az egész történet ilyen sokáig tartott (ebbe az időben nem volt benne a térképek és a külön alkalmazások telepítése). Először örültem, mert édesanyámnak pár héttel korábbal rendeltem interneten egy vadiúj 650-es Lumiat, ami már alapból Win 10-es, s nekem nagyon tetszett.
    Ami a nagy bajom, hogy amióta Win 10-es a 930-am, nulla használat mellett kb. 6-7 órát bír az akksija, majd lemerül. Ha használom, akkor még hamarabb. Találkozott más is ezzel a problémával? Ez normális? Az az oka ennek, hogy anno nem a Win 10-re lett kitalálva (optimalizálva)? Van valami megoldás? A Win 10 nekem bejön, de ez a pár órás üzemidő elfogadhatatlan (korábban azért 1-1,5 napot simán bírt a teló intenzív használat mellett is...

    Köszi! (és remélem nem a lúzerségem lesz a fő téma a válaszokban)... :)

Új hozzászólás Aktív témák