Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • albiosz

    őstag

    válasz meroly #142 üzenetére

    Érdekes érvelés. Én egyértelműen a C5-re és a Symbianra szavazok.
    Nem tudom neked milyen S60-as telefonod volt, de nekem semmiféle crack program nem kell az E5-höz, hogy kikapcsoljam a kamerahangot.
    A multitasking meg szerintem zseniális találmány. El nem tudnám már képzelni az életem nélküle. Adott mondjuk egy szituáció: zenét hallgatok, közben netezek és érkezik egy sms, amiben valaki rákérdez valamilyen adatra, ami Excel táblában van elmentve. Ekkor semmi gond nincsen. Zene marad ugyanúgy. Megnyitom az sms-t, elolvasom majd választ nyitok rá. Közben megnézem a szükséges adatot, utána az excelt bezárom. Ezután a választ elküldöm, utána kilépek az sms menüből. Mindezek után nyitott alkalmazások közül visszatérek a böngészőhöz, ami ugyanannál a lapnál lesz nyitva, ahol épp tartottam. Tehát semmi nem marad nyitva feleslegesen csak a net és a zene, amit eredetileg is használtam.
    Mindez hogy is nézne ki S40-en? :U

    Arra ki se térek, hogy S40-en még az Excel táblát sem tudnám megnyitni, mert nincs benne Office. Ugyanúgy PDF-et sem tudnék megnyitni Symbian nélkül. Rendes alkalmazást sem tudnék rá telepíteni. Mivel kb. ugyanannyit tudnak ma is az ilyen készülékek, mint 2002 körül a Nokia 3510-esem. Jó, azóta kaptak színes kijelzőt, meg csilivilibb menüt...

    Én elhiszem, hogy van akinek bőven elég egy S40 is (pl. apámnak, aki csak telefonál és sms-t olvas rajta), de az igények azóta egyre nőttek és egy S40 egyszerűen semmire sem elég a mai elvárások között. Már-már a Symbian is elavult egyébként, de ebbe tényleg ne menjünk bele!

Új hozzászólás Aktív témák