Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz grabber #29 üzenetére

    (nemcsak re:)
    2006-ban max sonofon lehetett volna.
    Mellesleg mikor felvették a kék sonofon dizájn-t akkor változott valami? Csak ezért átmenni a másikhoz sztem felesleges. Dániában amíg sonofon-os voltam addig baromi jó csomagokat lehetett választani. Lett teleonóri aztán buktak a fasza csomagok és lettek a tipikus behúzos szarok mint itthon.
    Sztem ebből mi semmit nem fogunk érezni, csak annyit, hogy még 4-5 év múlva is pannont fognak mondani egyesek. Még ma is matávozok meg westelezek és sokan hülyének is néznek miatta. Sztem a pannon jobb volt, de baromira mindegy mi a neve ha uazt adja. Mellesleg ez a névváltás baromi sok pénzt felemészt. Minden szart lecserélni, aki azt hiszi, hogy csak át kell írni valahol a rendszerben és az automatikusan frissül mindenütt, az el van tévedve. A rengeteg szórólap, ismertetők, a rengeteg website, a linkeket újra hitelesíteni/építeni, új fejléces nyomtatványokat ismertetőket csináltatni, eddig olcsó volt a nyomda, de most nekik is váltani kell, grafikusokat fizetni a változtatásokért. Ezzel nem azt mondom, hogy ez elfogadható, csak azt, hogy érthető a magas összeg, de ez szerintem hulla nagy baromság. Ez megint valami stikli, játék, lehet új cégként jegyzik be magukat és megváltoznak az adózási kulcsaik, tudomisén, lehet támogatásokat kapnak mint induló cég nemtudom, de mi értelme lenne ennyi kreditet beáldozni a hülye névért? Talán aki T-s az majd vált Telenorra, mer az mennyivel marhajobban szól?
    Baromság, pénzfecsérlés ráadásul leépítések is voltak, hogy ezt a kis játékot meg tudják csinálni. Undormány az egész.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák