Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirály12

    őstag

    válasz Gabesz84 #9 üzenetére

    A gép ami írtam nem eszik 30W-ot sem! Viszont nincs vele szívás, hogy nem bír csak 5-6 torrentet egyszerrre azt is csak korlátozott sávszéllel. Nekem van olyan, hogy 30-40 torrent is benne van, mert egy részét tölti lefelé, de ugye seed-elni is kellene. Akkor miről beszélünk?

    Meg ott van még az is, hogy amit letöltöttem, legyen film, azt meg is kellene nézni. Mennyivel is tolja lanra az adatokat? 5-6 mega? Pfff. A gép amit leírtam gigabites csatival 50-70 megával teszi ugyanezt, és mellette még mindíg megy a torrent is!

    Neked melyik fontosabb a nyugalmad, és hogy ne kelljen szívni, vagy a villanyszámlán havi 1-200Ft? És ez akkor szinte éjjel nappal megy. 30W nem olyan sok, többet fogyasztanak otthol a standby-ba rakott készülékeid!

    Melyik is éri meg jobban?

    Én szárnyalnék, de nem hagyják.

  • pakriksz

    őstag

    válasz Gabesz84 #9 üzenetére

    + egy 6 ezer forintos router (mer kb annyiért már van gigabites, butarouter), villanyszámla meg alig több. Egy ilyen "hiperszuper router bezabál 10w-t kb annyit mint amennyit egy kis fogyasztású gép fogyaszt átlagban...

    Én is gondolkoztam usb-s routeres letöltésről, de az usb kevés, meg a cpu is, az ár meg magas. Úgyhogy várok a cubieboardra, 1,5ghz-s arm már elég combos, és van rajta sata is. Igaz csak 100 megás lan van rajta, de így is biztosan gyorsabb mint a gigabites router a 400 mhz-s procijával és a lassú usb2-vel :)

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák