Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz alamuszi #176 üzenetére

    "Egy ne adj szavakat amit nem mondtam, kettő nem akarok olyan emberekkel vitatkozni, aki meg van győződve arról, Budapest nagyon jó irányba tart."

    Most komolyan. Vizet prédikál és bort iszik kategória vagy. Egy mondatodban szerepel az, hogy ne adjak szavakat amit nem mondtál és az, hogy Budapest szerintem nagyon jó irányba tart amiről én még csak szót sem ejtettem mivel nem is gondolom így.

    "Budapest minden esetben döntéshozó, ez nem baj, csak éppen semmi másra nem költenek. Miért szenvedjen 5 - 6 millió ember, hogy 2 milliónak jó legyen."

    Ezt kicsit leegyszerűsítetted nem mellesleg még csak nem is fedi a valóságot.

    "Nézd én ma is azt vallom, hogy aki vidéki és megteheti menjen el az országból, nem kell feleslegesen szenvedni."

    Én meg mivel nem utálok senkit, legyen az pesti vagy vidéki azt mondom, hogy aki magyar és megteheti menjen el az országból.

    "Komolyan Neked a LEGTOBBET = MINDENKI?"

    Sehol nem írtam ilyesmit.
    Tudni kéne értelmezni azt amit írtam. Ha nem megy az nem az én hibám.
    Folyamatosan ferdítesz és mellébeszélsz. Tényleg nincs értelme így a vitának.

    " tehát nincs is szükség ilyen emberekre. Értem. Sok sikert neked. Na ez az igazi BP-i felfogás!"

    Nem, ez a magyar felfogás. Miért kedvelnénk egy olyan embert aki semmibe vesz minket és jobbnak képzeli magát nálunk?
    Ezt felesleges tagadnod mert elég konkrétan leírtad, hogy szerinted párezer ember kivételével mindenki lusta és semmit sem érő.

    Valamit nagyon túlkompenzálsz. Fiatalabb korodban sérelem ért egy ill több budapestitől?
    Vagy csak simán irigység miatt alakult ki ez a szemléleted? Elég gyakori, hogy az aki szegény, mélységes megvetést és utálatot alakít ki magában azok irányába aki tehetősebbek.
    Persze nem vagyok pszihomókus, de mindenképp jobban tennéd ha magadba néznél és megszabadulnál az olyan előítéleteidtől melyeknek nincs más alapja mint a saját világnézeted ami úgy tűnik hogy egy picit torz.

    "Önérzetesség van, realitások nincsenek!"

    Pontosan jellemezted magadat. Köszönöm! :R

    Utálok így szétoffolni egy topicot (ezért elnézést is kérek mindenkitől), de a nagyképűséget még jobban utálom. Amikor meg a magyarokat pocskondiázza (ok nélkül) valaki egy magyar fórumon kitör belőlem az írhatnék.

    Az off gombot mellesleg használhatnád mivel azért van ott hogy könnyebben elkülöníthető legyen az off és az on. Legalább ennyivel megtisztelhetnéd a fórumozókat.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák